Ava menüü
mahlapress Fratelli Baesso F25 Inox (kompl. filtriga)

Mahlapress Fratelli Baesso F25 INOX

Hind EUR
Saadavus:

Võrreldes F25 mudeliga, on F25 INOX korv valmistatud roostevabast terasest ning ei ole lahtikäiv.

Pressil on kallutatav raam, mis võimaldab mugavat ligipääsu korvile ning selle täitmist purustatud viljamassiga. Pressi raami kallutamiseks on vajalik keerata lahti selle kinnitused. Seejärel asetatakse pressi korvi filterkott, mis täidetakse eelnevalt purustatud viljamassiga. Filterkott hoiab purusatud õunamassi korvi sees ega lase viljalihal mahla sisse valguda. Kui pressimisel kasutatakse filterkotti, ei ole tarvis mahla hiljem enam filtreerida. Kui filterkott on täidetud, keeratakse selle servad üksteise peale, et viljamass kotist välja ei valguks.  

Pressimiseks tuleb raami kinnitused taas kinni keerata ning seejärel keerata pressi käepidemetest kuni press puutub kokku filterkotiga. Edasi tuleks pressi survet aeglaselt kasvatada, mitte kohe täiskiirusel keerata, kuna sellisel juhul ei jõua mahl massi seest välja voolata.

Mahlapressi korvi all olev renn on valmistatud roostevabast terasest ning sellele koguneb korvis olevast viljamassist väljapressitud õunamahl. Renni alla on vajalik paigutada kogumisnõu või ämber, kuhu õunamahl kogutakse.  

Soovitame pressi korvi peale kasutamist üle loputada voolikust tuleva veega. 

Fratelli Baesso mahlapressi eelised:

  • Pressimine toimub korvi sees ühe kihina
  • Ei ole vaja kulutada aega ning energiat tegelemaks riiete ning restidega
  • Pressimine kuni 5 korda kiirem võrreldes tavalise pakkpressiga
mahlapress Fratelli Baesso F25 Inox (kompl. filtriga)

Toode on lisatud ostukorvi

Jätka ostmist