Ava menüü
mahlapress Fratelli Baesso V20 INOX (kompl. filtriga)

Mahlapress Fratelli Baesso V20 INOX

Hind EUR
Saadavus:
  • Korvi maht: 9 liitrit
  • Korvi kõrgus: 28 cm
  • Korvi läbimõõt: 20 cm
  • Kaal: 11 kg
  • Perforeeritud ava läbimõõt 4 mm
  • Komplekti kuulub üks filterkott

Erinevalt teistest Fratelli Baesso mahlapressidest on V20 INOX mudeli korv, raam ja keermelatt valmistatud roostevabast terasest. Mahlapress V20 INOX keermelatt on tugeva trapetskeermega ning pressi raami sees on kulumiskindel pronksist keermepuks.

Pressil on kallutatav raam, mis võimaldab mugavat ligipääsu korvile ning selle täitmist purustatud viljamassiga. Pressi raami kallutamiseks on vajalik keerata lahti selle ühel küljel asuv kinnitus. Seejärel asetatakse pressi korvi filterkott, mis täidetakse eelnevalt purustatud viljamassiga. Filterkott hoiab purusatud õunamassi korvi sees ega lase viljalihal mahla sisse valguda. Kui pressimisel kasutatakse filterkotti, ei ole tarvis mahla hiljem enam filtreerida. Kui filterkott on täidetud, keeratakse selle servad üksteise peale, et viljamass kotist välja ei valguks.  

Pressimiseks tuleb raami kinnitus taas kinni keerata ning seejärel keerata pressi käepidemetest kuni press puutub kokku filterkotiga. Edasi tuleks pressi survet aeglaselt kasvatada, mitte kohe täiskiirusel keerata, kuna sellisel juhul ei jõua mahl massi seest välja voolata.

Mahlapressi korvi all olev renn on valmistatud roostevabast terasest ning sellele koguneb korvis olevast viljamassist väljapressitud õunamahl. Renni alla on vajalik paigutada kogumisnõu või ämber, kuhu õunamahl kogutakse.  Soovitame pressi korvi peale kasutamist üle loputada voolikust tuleva veega.

Fratelli Baesso mahlapressi eelised:

  • pressimine kuni 5 korda kiirem võrreldes tavalise pakkpressiga.
  • pressimine toimub korvi sees ühe kihina,
  • ei ole vaja kulutada aega ning energiat tegelemaks riiete ning restidega,

Järgnevatel piltidel on näidatud õunamahla pressimine mahlapressiga Fratelli Baesso V20 INOX.
(Allolevatel piltidel on kuvatud vana mudel tavalise keermelatiga, mis on nüüd asendatud tugevama trapetskeermega lati vastu.)
Mahlapress V20 INOX sobib ka mee pressimiseks!
ning marjade pressimiseks:
mahlapress Fratelli Baesso V20 INOX (kompl. filtriga)

Toode on lisatud ostukorvi

Jätka ostmist