Mahlaauruti Westfalia 15l
mahlaaurutaja Westfalia 15l

Vali komplektide hulk
Vali komplekti suurus
Saadavus:
Selle toote transport üle Eesti tasuta

15-liitrine roostevabast terasest mitmeotstarbeline pott, mis sobib nii mahla aurutamiseks, pastöriseerimiseks, hoidiste sissetegemiseks kui ka tavaliseks söögitegemiseks suuremale seltskonnale.

Mahlaauruti Westfalia 15l

Mahlaaurutaja komplekti kuulub:
  • Pott: maht 15 l, läbimõõt 28 cm;
  • Kaas koos kinnitusklambrite, tihendi ning surveventiiliga;
  • Mahlatoru koos vooliku ja klambriga;
  • Sõelpõhjaga sisemine pott/korv puuviljade või marjade jaoks: maht 7,5 liitrit, läbimõõt 24 cm;
  • Väiksem mahlapott: maht 2,5 l, läbimõõt 26 cm;
  • Pudelite ning purkide kuumutamiseks mõeldud alus
  • Pildil kuvatud rest ei kuulu komplekti
Mahlaarutaja sobib kõigile pliiditüüpidele, välja arvatud induktsioonipliidile.

Roostevabast terasest pott on mõeldud puuviljadest ja marjadest mahla aurutamiseks. Lisaks sobib pott puu- ja aedviljadest ning ka marjadest hoidiste sissetegemiseks purkidesse. Ise tehtud mahl ning hoidised on tervislikud - need on vabad säilitusainetest, kuid seejuures säilivad kõik vitamiinid. Potil on mitmeid erinevaid kasutusvõimalusi ning on sobiv aastaringseks kasutamiseks.

Multifunktsionaalse potiga on võimalik mahla aurutamise käigus mahl otse pudelitesse villida spetsiaalse mahlatoru abil, mille voolikust ots on võimalik suunata otse pudelisse ning mahla voolu on võimalik kontrollida voolikul oleva klambri abil. 

Hoidiste sissetegemiseks on võimalik poti sisse paigutada korraga 8 1-liitrist purki. Tänu eriti paksule mitmekihilisele põhjale toimub kuumutamisprotsess energiasäästlikult. Pott sobib ka moosi või marmelaadi valmistamiseks.

Samuti on võimalik 15-liitrise potiga valmistada igapäevaselt toitu suuremale perele või seltskonnale. Näiteks on võimalik kasutada potti suure supipajana või sõelpõhjaga poti/korvi abil aurutada juurvilju. 

Potti on võimalik kasutada järgmiste kuumutusseadmetega: gaasipliit, keraamiline pliit, elektripliit, halogeen. Pott sobib kasutamiseks 22 cm diameetriga pliidiplaatidel.

Mahlaarutaja sobib  kõigile pliiditüüpidele, välja arvatud induktsioonipliidile.


Toode on lisatud ostukorvi