Ava menüü
kääritamismahuti Speidel munakujuline, 250l

Kääritamismahuti Speidel, munakujuline, 250 l

Hind EUR
Saadavus:

Munakujuline kääritamismahuti Speidel võimaldab jookidel mahutis sujuvalt ringi liikuda.

  • Maht: 250 l
  • Kaal: 20 kg
  • Laius: 76 cm
  • Kõrgus: 120 cm

Speideli munakujulisel kääritamismahutil puuduvad nurgad ning servad. Tänu sellele saavad mahutis hoitavad või kääritatavad joogid sujuvalt ringi liikuda ning saavutavad filigraansema ning kompleksema maitse. Mahuti on valmistatud toiduainete töötlemiseks mõeldud polüetüleenist ehk PE plastikust, millel on kõrge hapniku läbilaskevõime. See tagab hapniku ühtlase jaotuvuse mahutis ning suurepärased tingimused jookide kääritamiseks ning küpsema maitse saavutamiseks. Mahuti sobib nii veini, õlle kui ka siidri hoiustamiseks ning kääritamiseks. 

Kääritamismahuti sisemine pind on sile ning on tänu sellele lihtsasti puhastatav. Mahuti kaanel on 3,8 cm läbimõõduga ava, kuhu on võimalik paigaldada vesilukk. 

Munakujuline kääritamismahuti on arendatud tulenevalt kääritamisprotsessi tundlikkusest. Jookide kääritamine munakujulistes nõudes on juba väga vana meetod- juba iidsetel aegadel kasutati õlle hoiustamiseks munakujulisi savist valmistatud amfoore. See meetod on taas kasutusele võetud, kuid tänapäeval kasutatakse jookide hoiustamiseks teistest materjalidest valmistatud anumaid.  

kääritamismahuti Speidel munakujuline, 250l

Toode on lisatud ostukorvi

Jätka ostmist