Ava menüü
elektriline õunapurustaja Fruit Shark B1600

Elektriline õunapurustaja Fruit Shark B1600

Hind EUR
Saadavus:

Kompaktne kõrge tootlikkusega õunapurustaja. Purustamine toimub suurel kiirusel pöörleva kettaga, mille külge on kinnitatud tera. Purustatud õunamass koguneb konteinerisse. Õunamassi optimaalne peensusaste ja teralisus tagab parima mahla väljatuleku pressimisel. 

  • Tootlikkus: kuni 500 kg tunnis
  • Mootori võimsus: 1,6 kW
  • Mootori pöörete arv: 2800 / min
  • Kõrgus: 68 cm
  • Laius: 37 cm
  • Pikkus: 54 cm
  • Kaal: 28 kg
  • Töötab 220V vooluvõrgust
  • Valmistatud Tšehhis


Roostevabast terasest Fruit Shark puuviljapurustaja on mõeldud õunte, pirnide, marjade või muude viljade purustamiseks enne pressimist. Purustatava vilja maksimaalne läbimõõt on 10 cm. Seade sobib purustama ka luuviljalisi puuvilju (koos kividega). Olenevalt operaatori kiirusest on võimalik purustada kuni 500 kg vilju tunnis.  

Viljad sisestatakse seadme ülaosas olevasse lehtrisse, kust need liiguvad purustajasse. Purustamine toimub suurel kiirusel pöörleva kettaga, mille külge on kinnitatud tera. Purustatud viljamass koguneb purustaja all olevasse 20-liitrisesse konteinerisse, mis on seadmega kaasas.  

Purustaja on kõrge tootlikkusega ning seda on võimalik opereerida üksinda. Kui soovitakse toota suuremas koguses mahla, on võimalik purustaja tootlikkust tõsta soetades lisaks teine purustatud õunamassi kogumiskonteiner, et ei peaks purustaja tööd konteineri tühjendamiseks seiskama. Sellisel juhul on vaja kahte inimest, kellest üks tegeleb viljade sisestamisega ning teine konteinerite vahetamise ning tühjendamisega.  

Seadme puhastamiseks tuleb eemaldada purustaja elektrivõrgust ning seejärel haakida lahti ja eemaldada purustaja peal olev lehtriosa.

Kodutarbijale mõeldud elektriline õunapurustaja töötab tavalisest vooluvõrgust ning ei vaja spetsiaalset tööstusvoolu. Elektriline õunapurustaja tagab kõrge tootlikkuse ning optimaalse peensusastme õunamahla väljatuleku suurendamiseks. Elektriline õunapurustaja sobib hästi keskmise ja suurema õunaaia omanikule, kes soovib töödelda korraga suurema koguse õunu.

Lae alla Fruit Shark B1600 purustaja kasutusjuhend:


elektriline õunapurustaja Fruit Shark B1600

Toode on lisatud ostukorvi

Jätka ostmist