Elektriline õunapurustaja Fruit Shark B1600
elektriline õunapurustaja Fruit Shark B1600

Vali komplektide hulk
Vali komplekti suurus
Saadavus:
Selle toote transport üle Eesti tasuta

Kompaktne kõrge tootlikkusega õunapurustaja. Purustamine toimub suurel kiirusel pöörleva kettaga, mille külge on kinnitatud tera. Purustatud õunamass koguneb konteinerisse. Õunamassi optimaalne peensusaste ja teralisus tagab parima mahla väljatuleku pressimisel. Valmistatud Tšehhis.

tehnilised andmed

  • tootlikus: 500 kg/h
  • vooluühendus: 230V / 50 Hz / 16A
  • mootori pöörete arv: 2800 / min
  • mootori võimsus: 1,6 kW

mõõdud

  • kõrgus: 68 cm
  • laius: 37 cm
  • pikkus: 54 cm
  • kaal: 28 kg

Elektriline õunapurustaja Fruit Shark B1600

Roostevabast terasest puuviljapurustaja Fruit Shark on mõeldud õunte, pirnide, marjade või muude viljade purustamiseks enne pressimist. Purustatava vilja maksimaalne läbimõõt on 10 cm. Seade sobib purustama ka luuviljalisi puuvilju (koos kividega). Olenevalt operaatori kiirusest on võimalik purustada kuni 500 kg vilju tunnis.  

Viljad sisestatakse seadme ülaosas olevasse lehtrisse, kust need liiguvad purustajasse. Purustamine toimub suurel kiirusel pöörleva kettaga, mille külge on kinnitatud tera. Purustatud viljamass koguneb purustaja all olevasse 20-liitrisesse konteinerisse, mis on seadmega kaasas.  

Purustaja on kõrge tootlikkusega ning seda on võimalik opereerida üksinda. Kui soovitakse toota suuremas koguses mahla, on võimalik purustaja tootlikkust tõsta soetades lisaks teine purustatud õunamassi kogumiskonteiner, et ei peaks purustaja tööd konteineri tühjendamiseks seiskama. Sellisel juhul on vaja kahte inimest, kellest üks tegeleb viljade sisestamisega ning teine konteinerite vahetamise ning tühjendamisega.  

Seadme puhastamiseks tuleb eemaldada purustaja elektrivõrgust ning seejärel haakida lahti ja eemaldada purustaja peal olev lehtriosa.

Kodutarbijale mõeldud elektriline õunapurustaja töötab tavalisest vooluvõrgust ning ei vaja tööstusvoolu. Elektriline õunapurustaja tagab kõrge tootlikkuse ning optimaalse peensusastme õunamahla väljatuleku suurendamiseks. Elektriline õunapurustaja sobib hästi keskmise õunaaia omanikule, kes soovib töödelda korraga suurema koguse õunu.

Lae alla Fruit Shark B1600 purustaja kasutusjuhend:


Toode on lisatud ostukorvi