Mahlaauruti Westfalia 15l
mahlaaurutaja Westfalia 15l

quantity of sets
select quantity per set
Availability:

Mahlaauruti Westfalia 15l

Mahlaaurutaja komplekti kuulub:
  • Pott: maht 15 l, läbimõõt 28 cm;
  • Kaas koos kinnitusklambrite, tihendi ning surveventiiliga;
  • Mahlatoru koos vooliku ja klambriga;
  • Sõelpõhjaga sisemine pott/korv puuviljade või marjade jaoks: maht 7,5 liitrit, läbimõõt 24 cm;
  • Väiksem mahlapott: maht 2,5 l, läbimõõt 26 cm;
  • Pudelite ning purkide kuumutamiseks mõeldud alus koos restiga

Roostevabast terasest pott on mõeldud puuviljadest ja marjadest mahla aurutamiseks. Lisaks sobib pott puu- ja aedviljadest ning ka marjadest hoidiste sissetegemiseks purkidesse. Ise tehtud mahl ning hoidised on tervislikud - need on vabad säilitusainetest, kuid seejuures säilivad kõik vitamiinid. Potil on mitmeid erinevaid kasutusvõimalusi ning on sobiv aastaringseks kasutamiseks.

Multifunktsionaalse potiga on võimalik mahla aurutamise käigus mahl otse pudelitesse villida spetsiaalse mahlatoru abil, mille voolikust ots on võimalik suunata otse pudelisse ning mahla voolu on võimalik kontrollida voolikul oleva klambri abil. 

Hoidiste sissetegemiseks on võimalik poti sisse paigutada korraga 8 1-liitrist purki. Tänu eriti paksule mitmekihilisele põhjale toimub kuumutamisprotsess energiasäästlikult. Pott sobib ka moosi või marmelaadi valmistamiseks.

Samuti on võimalik 15-liitrise potiga valmistada igapäevaselt toitu suuremale perele või seltskonnale. Näiteks on võimalik kasutada potti suure supipajana või sõelpõhjaga poti/korvi abil aurutada juurvilju. 

Potti on võimalik kasutada järgmiste kuumutusseadmetega: gaasipliit, keraamiline pliit, elektripliit, halogeen. Pott sobib kasutamiseks 22 cm diameetriga pliidiplaatidel.

The product is added in your shopping cart