Karbonisaator Carbofresh

Läbivoolne karbonisaator Carbofresh jookide karboniseerimiseks kuni 1.8 g/l. Seade sobib vahuveinide, karboniseeritud vee, karastus-jookide ning karboniseeritud õunamahla või õunaveini tootmiseks.  Carbofreshi abil on võimalik joogile lisada peened süsinikdioksiidi mullid, mis annavad joogile värskust ning kergust. 

Karbonisaator Carbofresh

Tootlikkus

2000 l/h

CO2 doseerimine

0-1,8 g/l

Max. CO2 rõhk

7 bar

Max. tööprotsessi rõhk

6 bar

Rõhukadu

0,7-2,0 bar

Mõõtmed

100x 300x 140

Kaal

5,5 kg
Carbofreshi abil on võimalik joogile lisada peened süsinikdioksiidi mullid, mis annavad joogile värskust ning kergust. Punaste veinide puhul aitab karbonisaator välja tuua veini täidlasema keha ning aroomi. Valgete ning Rosé veinidele lisavad CO2 mullid värskust, elavust ning aromaatsust. Lisaks on võimalik seadet kasutada ka üleliigse või segava CO2 eemaldamiseks punastest veinidest. Sellisel juhul ei laeta seadet CO2-ga vaid kasutatakse lämmastikku ning vein juhitakse läbi protsessori mahutisse.

  • Ei vaja tööks elektrienergiat
  • Karbonisaator seadistatakse otse joogiliini
  • Automaatne käivitus- ning peatumisfunktsioon, mis tagab täpse doseerimise
  • Lihtne ning ohutu opereerimine
Karbonisaatoril saab määrata sobiva CO2 taseme ning seade doseerib automaatselt sobiva koguse süsinikdioksiidi. Carbofresh karbonisaator kohandab CO2 taset automaatselt sõltuvalt vedeliku voolust. Karboniseerija lülitub automaatselt välja, kui voolukiirus langeb alla miinimumtaseme, kui miinimumtase aga ületatakse, lülitub seade automaatselt töörežiimile.

Lae alla tooteleht: