Karbonisaator Carbofresh Deluxe

Läbivoolne kolmeastmeline karbonisaator Carbofresh Deluxe jookide karboniseerimiseks kuni 11 g/l. Seade sobib vahuveinide, karboniseeritud vee, karastusjookide ning karboniseeritud õunamahla või õunaveini tootmiseks.

Karbonisaator Carbofresh Deluxe

Tootlikkus

700-20 000 l/h

CO2 doseerimine

0-11 g/l

Max. CO2 rõhk

10 bar

Rõhukadu

 3-3,5 bar

Min. pumba rõhk

5 bar

Mõõtmed

900x300x100 mm


Carbofresh Deluxe sobib ideaalselt väikese ning keskmise suurusega tootepartiide tootmiseks. Seadmega saab karboniseerida jooke kuni 11g/l kiirelt ning usaldusväärselt kõigest ühe voolutsükli jooksul (sõltuvalt temperatuurist ning rõhust). Carbofresh Deluxiga on võimalik lihtsasti karboniseerida  nii keskmise CO2 tasemega (vahuvein, siider, õunavein) kui ka kõrge CO2 tasemega jooke (mineraalvesi, karastusjoogid). 
  • Lihtne opereerida
  • Kõrge doseerimistäpsus
  • Kolmeastmeline in-line karbonisaator
  • Väike ning kompaktne
  • Ei vaja tööks elektrienergiat- töötab pneumaatiliselt ehk suruõhu toimel

Kolmeastmeline Carbofreshi pihusti tehnoloogia lisab CO2 joogile peenete mullidena, mis võimaldab sellel joogis ühtlaselt lahustuda. Carbofresh Deluxe koosneb karbonisaatorist ning kahest allavoolu asetsevast segistist.

Karbonisaatoril saab määrata sobiva CO2 taseme ning seade doseerib automaatselt sobiva koguse süsinikdioksiidi. Carbofresh karbonisaator kohandab CO2 taset automaatselt sõltuvalt vedeliku voolust. Karboniseerija lülitub automaatselt välja, kui voolukiirus langeb alla miinimumtaseme, kui miinimumtase aga ületatakse, lülitub seade automaatselt töörežiimile.

Lae alla tooteleht: