Ava menüü

Karbonisaator Carbofresh Pro Inox

Läbivoolne karbonisaator Carbofresh Pro Inox sobib jookide karboniseerimiseks kuni 1.8 g/l. Seade sobib vahuveinide, karboniseeritud vee, karastus-jookide ning karboniseeritud õunamahla või õunaveini tootmiseks.

Tehnilised andmed

Tootlikkus

700- 12 500 l/h

CO2 doseerimine

0-1,8 g/l

Max. CO2 rõhk

7 bar

Rõhukadu

0,7-2,0 bar

Mõõtmed

190x 270x 160

Kaal

12 kg


Carbofreshi abil on võimalik joogile lisada peened süsinikdioksiidi mullid, mis annavad joogile värskust ning kergust. Punaste veinide puhul aitab karbonisaator välja tuua veini täidlasema keha ning aroomi. Valgete ning Rosé veinidele lisavad CO2 mullid värskust, elavust ning aromaatsust. Lisaks on võimalik seadet kasutada ka üleliigse või segava CO2 eemaldamiseks punastest veinidest. Sellisel juhul ei laeta seadet CO2-ga vaid kasutatakse lämmastikku ning vein juhitakse läbi protsessori mahutisse.

  • Automaatne käivitus- ning peatumisfunktsioon, mis tagab täpse doseerimise 
  • Ei vaja tööks elektrienergiat - töötab pneumaatiliselt ehk suruõhu toimel
  • Karbonisaator seadistatakse otse joogiliini
  • Roostevabast terasest disain
Karbonisaatoril saab määrata sobiva CO2 taseme ning seade doseerib automaatselt sobiva koguse süsinikdioksiidi. Carbofresh karbonisaator kohandab CO2 taset automaatselt sõltuvalt vedeliku voolust. Karboniseerija lülitub automaatselt välja, kui voolukiirus langeb alla miinimumtaseme, kui miinimumtase aga ületatakse, lülitub seade automaatselt töörežiimile.

Lae alla tooteleht:
Karbonisaator Carbofresh Pro Inox