Karbonisaator Polver

Alates 12950 €
hind ei sisalda käibemaksu, hinnale võib lisanduda transpordikulu
Automaatne karbonisaator Polver/ Polver mini tagab joogile eriti peened mullid. Seade sobib veini, mahla, vee ning siidri karboniseerimiseks. Seade ei sobi õlle valmistamiseks. Saadaval nii tavaline Polver mudel kui ka väiksema tootmismahuga Polver Mini mudel. Tootlikkus Polvel mini mudelil kuni 300 l/h ning Polver mudelil kuni 500 l/h.

Karbonisaator Polver

Mudel

Polver Mini

Polver

Tootlikkus

Kuni 300 l/t

Kuni 500 l/t
Polver karbonisaatorid sobivad mitmesuguste jookide, näiteks veini, siidri, mahlade ja muude karastusjookide karboniseerimiseks. Tootlikkusega kuni 500 liitrit tunnis, olenevalt mudelist, on ,,Polver’’ karboniseerimissüsteem sobilik igas suuruses tootjale. Tootlikkus sõltub joogi temperatuurist, CO2 küllastamise tasemest ning joogi tüübist. 

Polveri süsteem lisab joogile äärmiselt peened mulled tänu suurele CO2 küllastumise tasemele, mis saavutatakse kahe küllastuskambriga. Masina eelküllastumiskamber eemaldab joogist mis tahes olemasolevad gaasid, et võimaldada suuremat CO2-i küllastumist jooki. Polveri peamises küllastuskambris küllastatakse jook CO2-ga. Tänu innovaatilisele süsteemile suurendatakse küllastumiskambris joogi pindala, et tagada joogile suurem CO2 sisaldus. Selline mullide lisamise süsteem tagab toote lõppfaasis eriti peened ning kvaliteetsed mullid.  

Toote liigutamiseks läbi karbonisaatori kasutatakse topelt impellerpumpasid. Süsteem võimaldab asetada Polveri süsteemi tootmisliinis säilitusmahuti ning villimisseadme vahele, et karboniseeritud jook oleks võimalik koheselt pakendisse villida. Seadmel on automaatne taseme andur, mis kontrollib pumpasid, et tagada toote töötlemine õigetes kogustes. Taseme andur mõõdab toote koguse järgi vajaliku koguse CO2, et joogile tagada õige süsihappegaasiga küllastumise tase.  

Polveri karboniseerimissüsteem on valmistatud üleni roostevabast terasest.