Ava menüü

Korgisulgur PG2010 V ROPP korkidele

Poolautomaatne korkimismasin on mõeldud alumiiniumist keeratavate (ROPP) korkide sulgemiseks. Seega sobib ideaalselt veinipudelite korkimiseks. Masina tootlikkus on kuni 500 pudelit tunnis.

Tehnilised andmed

Tootlikkus

500 pudelit/t

Ühenduvus

220/400 V, 50/60 Hz

Pikkus

50 cm

Laius

50 cm

Kõrgus

160 cm

Kaal

80 kg

Pudelite suurus

250 ml- 2000 ml

Sobivad korgid

Alumiiniumist keeratavad (ROPP) korgid

Alumiiniumist keeratavatele (ROPP) korkidele mõeldud poolautomaatne korkimismasin PG2010 V on valmistatud roostevabast terasest ja on paigutatud ratastele. Korgisulgur sobib 0,25 kuni 2 liitriste pudelite korkimiseks. Masin sobib ideaalselt veinipudelite sulgemiseks keeratavate korkidega. Samuti saab seda kasutada teiste alkohoolsete jookide (nt. likööride) ja õlipudelite sulgemiseks.

Masinas toimub nuppudega kontrollitav pneumaatiline pudelite tõstmine ja korkide sulgemine. Korgid asetatakse pudelitele manuaalselt opereerija poolt. Korkimismasin on varustatud 4 vahetatava rullikutega rullipeaga. Solenoid töötab CE standaritele vastava starteri ja kaitsmetega.

Pudelite sulgemiseks asetage alumiiniumist keeratav kork käsitsi pudeli suule ning seejärel asetage pudel koos korgiga masinasse. Vajutades samaaegselt masina mõlemal küljel olevat nuppu, tõstetakse pudel üles ja selle kael sisestatakse korkimisseadmesse, mis kinnitab korgi pudeli suule.

Korkimismasinale PG2010 V on võimalik soovi korral lisada lämmastiku lisamise seade.

Korgisulgur PG2010 V ROPP korkidele