Korgisulgur PG2010 VE Stelvin korkidele

Poolautomaatne laskuva peaga korkimismasin/korgisulgur/ korkija PG2010 VE Officine Pescelt on mõeldud alumiiniumist keeratavate Stelvin korkide sulgemiseks. See sobib ideaalselt veinipudelite, likööripudelite ja õlipudelite korkimiseks. Tootlikkus 500 pudelit tunnis.

Korgisulgur PG2010 VE Stelvin korkidele

Tootlikkus

500 pudelit/t

Ühenduvus

220/400 V, 50/60 Hz

Pikkus

60 cm

Laius

60 cm

Kõrgus

170 cm

Kaal

150 kg

Pudelite suurus

330 ml- 1500 ml

Sobivad korgid

Alumiiniumist keeratavad Stelvin korgid

Alumiiniumist keeratavatele Stelvin korkidele mõeldud laskuva peaga poolautomaatne korkimismasin PG2010 VE on valmistatud roostevabast terasest ja on paigutatud ratastele. Korgisulgur sobib 0,33 kuni 1,5 liitriste pudelite korkimiseks. Masin sobib ideaalselt veinipudelite sulgemiseks keeratavate korkidega. Samuti saab seda kasutada teiste alkohoolsete jookide (nt. likööride) ja õlipudelite sulgemiseks.

Korkimismasin on varustatud 4 vahetatava rullikuga korkimispeaga ning mehaanilise süsteemiga, mis võimaldab korkimispeal laskuda pudeli kohale.

Pudelite sulgemiseks asetage alumiiniumist keeratav kork käsitsi pudeli suule ning seejärel asetage pudel koos korgiga masinasse. Vajutades samaaegselt masina mõlemal küljel olevat nuppu, laskub korkimispea pudeli kaela kohale ja kinnitab korgi pudeli suule.

Lae alla tooteleht: