Ava menüü

Korgisulgur PG93 C kroonkorkidele

Töölauale asetatav poolautomaatne laskuva peaga korkimismasin on mõeldud 26 mm ja 29 mm läbimõõduga kroonkorkide sulgemiseks. Seega sobib ideaalselt  siidri- ja õllepudelite korkimiseks. Masina tootlikkus on kuni 400 pudelit tunnis.

Tehnilised andmed

Tootlikkus

400 pudelit/t

Ühenduvus

220/400 V, 50/60 Hz

Pikkus

22 cm

Laius

27 cm

Kõrgus

75 cm

Kaal

20 kg

Pudelite suurus

330 ml – 2 l klaasist pudelid

Sobilikud korgid

26 mm ja 29 mm diameetriga kroonkorgid

Kroonkorkidele mõeldud poolautomaatne laskuva peaga korkimismasin PG93 C on valmistatud roostevabast terasest ja on mõeldud töölauale paigutamiseks. Korgisulgur sobib 0,33 kuni 2 liitriste klaaspudelite korkimiseks 26 mm ja 29 mm läbimõõduga kroonkorkidega. Masin sobib ideaalselt siidri- ja õllepudelite aga ka teiste karastusjookide pudelite korkimiseks.

Korkimismasin on varustatud 2 vahetatava korkimispeaga ning pneumaatilise juhtimissüsteemiga. Masina opereerimiseks on tarvilik asetada see tasasele ja stabiilsele töölauale, kus see on töötamiseks mugaval kõrgusel.

Pudelite korkimiseks asetage kroonkork manuaalselt korkimispea pesasse ning korgitav pudel selleks ettenähtud alusele. Vajutades samaaegselt masina mõlemal küljel olevat nuppu, laskub korkimispea pudeli kaela kohale ja kinnitab korgi pudeli suule.


Lae alla tooteleht:

Korgisulgur PG93 C kroonkorkidele