Korgisulgur PG93 C kroonkorkidele

Alates 549 €
hind ei sisalda käibemaksu, hinnale võib lisanduda transpordikulu
Poolautomaatne laskuva peaga korkimismasin/korgisulgur/ korkija PG93 C Officine Pescelt on mõeldud kroonkorkide sulgemiseks. See sobib ideaalselt õllepudelite ja siidripudelite korkimiseks. Tootlikkus 400 pudelit tunnis.

Korgisulgur PG93 C kroonkorkidele

Tootlikkus

400 pudelit/t

Ühenduvus

220/400 V, 50/60 Hz

Pikkus

22 cm

Laius

27 cm

Kõrgus

75 cm

Kaal

20 kg

Pudelite suurus

330 ml – 2 l klaasist pudelid

Sobilikud korgid

26 mm ja 29 mm diameetriga kroonkorgid

Kroonkorkidele mõeldud poolautomaatne laskuva peaga korkimismasin PG93 C on valmistatud roostevabast terasest ja on mõeldud töölauale paigutamiseks. Korgisulgur sobib 0,33 kuni 2 liitriste klaaspudelite korkimiseks 26 mm ja 29 mm läbimõõduga kroonkorkidega. Masin sobib ideaalselt siidri- ja õllepudelite aga ka teiste karastusjookide pudelite korkimiseks.

Korkimismasin on varustatud 2 vahetatava korkimispeaga ning pneumaatilise juhtimissüsteemiga. Masina opereerimiseks on tarvilik asetada see tasasele ja stabiilsele töölauale, kus see on töötamiseks mugaval kõrgusel.

Pudelite korkimiseks asetage kroonkork manuaalselt korkimispea pesasse ning korgitav pudel selleks ettenähtud alusele. Vajutades samaaegselt masina mõlemal küljel olevat nuppu, laskub korkimispea pudeli kaela kohale ja kinnitab korgi pudeli suule.


Lae alla tooteleht: