Ava menüü

PVC termokapslite sulatajad Tenco

Kergekaalulised ning efektiivsed abivahendid Tencolt PVC-st termokapslite sulatamiseks pudelikaeladele:

  • Kapslite sulatusmasin koos puhuriga
  • Roostevabast terasest kapslite sulataja
  • Kapslite sulatusmasin
  • Lauapealne kapslite sulatusmasin

Tehnilised andmed

Sulatusmasinad, mis sulatavad kuuma õhu abil PVC kapslid pudelikaelale. See lihtne tegevus aitab teie õli- või veinipudelitele anda viimase lihvi.

Kapslite sulatusmasinad on täielikult elektrilised - sulatusmasinad kuumenevad temperatuurini, mis tagab PVC kapslite täieliku kokkutõmbumise ning kinnitumise pudelikaelale.


Vastavalt Teie tootmisprotsessi vajadustele on võimalik valida nelja erineva kapslite sulatusmasina vahel. Masinate põhimõte on sama - sulatada PVC kapsleid pudelikaeladele, kuid masinate ülesehitus on mõnevõrra erinev:


1) Kapslite sulatusmasin koos puhuriga- sulatusmasin on varustatud puhuriga, et juhtida kuumust allapoole. Masinal on küttekeha ning isoleeritud käepide (esimesel pildil vasakul).

2) Roostevabast terasest kapslite sulataja - kergekaaluline iseseisvalt püstiseisev sulatusmasin on valmistatud roostevabast terasest ning seda on lihtne kasutada (esimesel pildil paremal).


3) Kapslite sulatusmasin - küttekehaga ning isoleeritud käepidemega kapslite sulatusmasin (teisel pildil vasakul).

4) Lauapealne kapslite sulatusmasin - masina küttekeha ees on turvavõrk. Lisaks on masinal spetsiaalne metallalus pudelite mugavaks ning hõlpsaks sisestamiseks ning eemaldamiseks (teisel pildil paremal).


PVC termokapslite sulatajad Tenco