PVC termokapslite sulatajad Tenco

Alates 285 €
hind ei sisalda käibemaksu, hinnale võib lisanduda transpordikulu
Kergekaalulised ning efektiivsed abivahendid Tencolt PVC-st termokapslite sulatamiseks pudelikaeladele: Kapslite sulatusmasin koos kuivatajaga, Roostevabast terasest kapslite sulataja, Kapslite sulatusmasin, Lauapealne kapslite sulatusmasin.

PVC termokapslite sulatajad Tenco

Sulatusmasinad, mis sulatavad kuuma õhu abil PVC kapslid pudelikaelale. See lihtne tegevus aitab teie õli- või veinipudelitele anda viimase lihvi.

Kapslite sulatusmasinad on täielikult elektrilised - sulatusmasinad kuumenevad temperatuurini, mis tagab PVC kapslite täieliku kokkutõmbumise ning kinnitumise pudelikaelale.

Vastavalt Teie tootmisprotsessi vajadustele on võimalik valida nelja erineva kapslite sulatusmasina vahel. Masinate põhimõte on sama - sulatada PVC kapsleid pudelikaeladele, kuid masinate ülesehitus on mõnevõrra erinev:


1) Kapslite sulatusmasin koos puhuriga- sulatusmasin on varustatud puhuriga, et juhtida kuumust allapoole. Masinal on küttekeha ning isoleeritud käepide (esimesel pildil vasakul).

2) Roostevabast terasest kapslite sulataja - kergekaaluline iseseisvalt püstiseisev sulatusmasin on valmistatud roostevabast terasest ning seda on lihtne kasutada (esimesel pildil paremal).

3) Kapslite sulatusmasin - küttekehaga ning isoleeritud käepidemega kapslite sulatusmasin (teisel pildil vasakul).

4) Lauapealne kapslite sulatusmasin - masina küttekeha ees on turvavõrk. Lisaks on masinal spetsiaalne metallalus pudelite mugavaks ning hõlpsaks sisestamiseks ning eemaldamiseks (teisel pildil paremal).