Šampanjakorkide sulgur ja traadisiduja PG2010 S1

Poolautomaatne monoplokk PG 2010S1 Officine Pescelt on mõeldud 375 ml, 750 ml ja 1,5 liitriste klaasist šampanjapudelite korkimiseks ja traatimiseks. Korgisulguri ja traadisiduja tootlikkus on kuni 500 pudelit tunnis.

Šampanjakorkide sulgur ja traadisiduja PG2010 S1

Tootlikkus

500 pudelit/t

Võimsus

220/400 V, 50/60 Hz

Pikkus

90 cm

Sügavus

65 cm

Kõrgus

180 cm

Kaal

130 kg

Pudelite suurus

375 ml, 750 ml, 1500 ml

Korkide mõõdud

Max 30 x 50 mm

Poolautomaatne roostevabast terasest monoplokk on mõeldud 375 ml, 750 ml ja 1,5 l klaasist šampanja- ja vahuveinipudelite korkimiseks seenekujuliste (mushroom cork) korkidega ja seejärel nende korkide ümber traadi kinnitamiseks.  

Masina korkimisseadme osas toimub manuaalne korkide paigutamine masinasse, pneumaatiline pudelite tõstmine ja mehaaniline nuppudega opereeritav korkimine. Traadisiduja osas toimub manuaalne traatide paigutamine seadme suudmesse, pudelite tõstmine ja pneumaatiline traadikeerutamine. Tugevdatud ja puhastatud terasest haarad ja pronksist kärualus, kuhu on mahutatud arvjuhtimisseadmed ja töökeskus, tagab täiusliku vahetatavuse. Monoplokk on paigutatud pöörlevatele ratastele tänu milllele on see hõlpsasti liigutatav.

Pudelite korkimiseks asetage šampanjakorgid seadme ülaosas olevasse korkide jaoks mõeldud avasse. Seejärel asetage pudelid ükshaaval pudeli alusele ja vajutage samaaegselt masina mõlemal küljel asuvaid nuppe. Pudel tõstetakse üles, et sisestada pudelikael korkimisseadmesse, kus kork automaatselt pudeli suule kinnitatakse.

Seejärel eemaldage pudel korkimisseadmest, sisestage traadisiduja suudmesse traat ja asetage pudel traadisiduja pudelialusele. Vajutades samaaegselt mõlemal küljel asuvaid nuppe, tõstetakse pudel üles ja automaatne traadisiduja keerab traatkorgi tihedalt ümber pudeli kaela.

Lae alla tooteleht: