Suruõhu jõul töötav korgisulgur StarCap, Tenco

Alates 890 €
hind ei sisalda käibemaksu, hinnale võib lisanduda transpordikulu
Suruõhul töötav korgisulgur Starcap Tenco, toodetud itaalias. Suruõhu jõul töötav korkimismasin StarCap on kompaktne ja lihtsasti käsitsetav. Seade sobib erinevate korkide sulgemiseks: naturaalsest korgipuust või süsteetilisest materjalist korkid; metallist kroonkorgid ja plastikust snap-on korgid.

Suruõhu jõul töötav korgisulgur StarCap, Tenco

Tootlikkus

300 kuni 400 pudelit/t

Võimsus

Suruõhk

Mõõdud

375 x 325 x 745 mm

Kaal

25 kg

Pudelite ja korkide mõõdud

Naturaalsed korgipuust või silikoonist korgid:

Max. Ø25 mm , Max. kõrgus 45 mm

Pudeli kõrgus  200-370 mm

Snap-on surutavad korgid:

Korgi diameeter 37 mm

Pudeli kõrgus 130-465 mm

Kroonkorgid:

Ø26 and 29 mm (eritellimusel 30,5 mm)

Pudeli kõrgus 130-465 mm

Korgid sisestatakse masinasse käsitsi. Ohutuse tagamiseks on masinatel läbipaistev uks. Kui uks on suletud ning masin sisselülitatud, pressitakse kork suruõhu abil pudelisse. Masina spetsiaalne korkimispea disain tagab täiusliku korkimise ning ei kahjusta korgi pinda. Masin on varustatud suruõhu regulaatoriga reguleerimaks rõhku sõltuvalt korgi tüübist ning materjalist. Kõrgkvaliteetsed suruõhu jõul juhitud seadmed ei vaja määrimist. 

Korgisulgurit on võimalik soetada täielikult varustatud verisoonina (mis sobib nii naturaalsetele ja silikoonist korkidele, kroonkorkidele ning snap-on korkidele) või ainult 26 ja 29 mm läbimõõduga kroonkorkidele mõeldud versioonina, millel on kaks juhtimisnuppu ning läbipaistva ukse asemel läbipaistev kaitseklaas.