Ava menüü

Elektriküttel pastörisaator-villimisseade Voran PA180E

Elektriline pastörisaator - villimisseade läbivoolse spiraalsoojusvahetiga, tootlikkus 100 - 180 l/h. Kaks-ühes seade võimaldab mahla pastöriseerida ning pudelitesse või Bag-in-Box kottidesse villida.

Tehnilised andmed


 Mudel  

THA 100-9

THA 100-18

Võimsus  

400V / 9kW / 16A

400V / 18kW / 32A

Mõõdud  

440 mm x 1580 mm

440 mm x 1580 mm

Kaal  

41 kg

43 kg

Täiteventiilide arv

1

2 / Bag-in-Box võimalus

Tootlikkus  

100 l/h

180 l/h

Sooja vee mahuti  

100 l

100 l

Mahla vahemahuti

65 l

65 l


Elektriline pastörisaator - villimisseade läbivoolse spiraalsoojusvahetiga. Kaks ühes seade võimaldab mahla pastöriseerida ning pudelitesse või Bag-in-Box mahla säilituskottidesse villida. Süsteem koosneb elektriküttega veepaagist, mille sees olevast spiraalist voolab  pastöriseeritav mahl läbi. Paak töötlemata mahla jaoks  asub veepaagi kohal. 

  • Valmistatud täielikult roostevabast terasest
  • Komplektis on 1 täiteventiil pudeli jaoks (mudeli võimsus 9kW) või 2 ventiili (mudeli võimsus 18kW)
  • 18 kW mudel on saadaval Bag-in-Box täiteseadmega
  • Termostaat ühtlase veetemperatuuri hoidmiseks
  • Digitaalne termomeeter mahla temperatuuri mõõtmiseks
  • Veetaseme langemise korral lülitab ülekuumenemise kaitse küttekeha välja 
2 täiteventiiliga süsteem võimaldab täita samaaegselt erineva suurusega pudeleid. Pudeli asetamine ventiili alla avab ventiili ning pudel täitub mahlaga. Pudeli täitumisel sulgub ventiil automaatselt ning vedeliku vool peatub. Seade on reguleeritav vastavalt pudeli kõrgusele ja läbimõõdule.

Pudelite täitmine: Pastöriseerimise temperatuuri juhitakse voolukiiruse reguleerimisega läbi kuulklapi. Täitmisprotsessi alustatakse, kui pudel asetatakse ventiili alla, ventiil sulgub automaatselt, kui pudel on täitunud seadistatud piirini. Seade võimaldab täita pudeleid ava läbimõõduga 17-20 mm. Lisavarustusena on saadaval ventiil laiemate, kuni 50 mm pudelikaelaga pudelite täitmiseks.

Bag-in-Box kottide täitmine: Pastöriseerimise temperatuuri juhitakse voolukiiruse reguleerimisega läbi kuulklapi. Teine kuulklapp alustab ning peatab täitmisprotsessi. Kraani saab eemaldada klambriga, mis hoiab täiteprotsessi ajal kraani ning mis aitab koti lihtsa vaevaga sulgeda. Täpse täitmiskoguse tagamiseks on võimalik villimisosa alla paigutada kaal. 

Lae alla tooteleht:

Elektriküttel pastörisaator-villimisseade Voran PA180E