Ava menüü

Lintpress Voran EBP420

Roostevabast terasest lintpress pneumaatilise lindi pingutussüsteemiga, tootlikkusega  600 kg/h.

Tehnilised andmed

Tootlikkus

600 kg/h

Pressi mootori võimsus

0,75 kW

Pesuseadme mootori võimsus

0,37 kW

Vooluühendus

400V /16A

Lindi kiirus

2 ,1 - 5,5 m/min

Materjal

1.4301 / AISI 304

Konveieri laius

240 - 460 mm

Lindi laius

420 mm

Vee kulu lindi puhastamiseks

12 l/min

Purustatud massi sisestamise kõrgus

1290 mm

Väljutamise kõrgus

780 mm

Pikkus

1820 mm

Laius

1090 mm

Kõrgus

1290 mm

Kaal

550 kg

 

 Vorani täisautomaatsed lintpressid on kõrge tootlikkusega ning võimaldavad kokku hoida tootmiskuludes, kuna vajavad minimaalset tööjõudu ning järelvalvet. Lintpressid võimaldavad kiiret pressimisprotsessi ning mahla minimaalset kokkupuudet õhuga.

Voran EBP 420 täisautomaatne lintpress on pneumaatilise lindi pingutussüsteemi ning survepesuri põhimõttel automaatse lindi puhastusüsteemiga, millele on võimalik lisada ka pöörlev puhastushari. Pressi lindil on pneumaatiline pingutussüsteem, mis tagab automaatse lindi pingutamise. Pressi rullikud on paigaldatud fikseeritud võllidele, mis välistab rullikute paindumise.

Pressi kiiruse ning tugevuse astmevabalt reguleerimine tagab olenevalt viljamassi tüübist ning kvaliteedist kuni 70%-lise mahla saagikuse. Seade sobib universaalseks kasutatamiseks erinevate puuvijade, marjade ning köögiviljade eelnevalt purustatud massi pressimiseks. Samuti on võimalik reguleerida viljamassi etteandmist vastavalt viljamassi tüübile. Pressitud viljamass eemaldatakse pressimisprotsessi lõpus lindilt kaabitsa abil.

Kõik masina osad on lihtsasti ligipääsetavad, ilma tööriistadeta eemaldatavad ning kergesti ja efektiivselt puhastatavad. Seade on üleni roostevabast terasest ning vastab kõrgeimatele toidukäitluse hügieenistandarditele. Pressil on kerge ning lihtsasti, ilma tööriistade abita, eemaldatav kaitsevõre.


Lae alla tooteleht:


EBP420 press ühildub Vorani pesur-elevaator-purustaja süsteemiga SA200 .
Lintpress Voran EBP420