Ava menüü

Mahla kogumisvann koos ENOS25 pumbaga

Mahla kogumisvann koos ENOS25 tsentrifugaalpumbaga asetatakse mahlapressi alla ja mahlapressist väljuv mahl juhitakse edasi järgmisse töötlusetappi.

Tehnilised andmed

Pump

 

Mudel

ENOS 25

Võimsus

0,35 kW (ühefaasiline)

Kiirus

1400 p/min

Tootlikkus

2520 l/t

Ühendus

25 mm

Kogumisvann

 

Materjal

Roostevaba teras / AISI 304

Maht

130 l

Ühendus

25 mm

Mõõtmed

600 x 700 mm

Kõrgus

390 mm


Mahla kogumisvann mahutab 130 liitrit ning see on valmistatud üleni roostevabast terasest AISI 304. Kogumisvannil on neli pöörlevat ratast koos piduritega, mis võimaldavad pumbaga vanni hõlpsasti pressi alla asetada ning sealt puhastamiseks välja liigutada. Samuti on vannil roostevabast terasest sõrestik, mis ei lase tahketel osakestel pumpa siseneda.

Mahlavanniga on ühendatud ENOS25 tsentrifugaalpump, mis sobib mahla pumpamiseks edasiseks töötlemiseks. Pumba kontrollimiseks on mahla kogumisvanni küljel automaatne elektriline süsteem koos tasemeanduritega. Pumba valimisel on oluline silmas pidada töödeldava partii suurust ning selle soovitavat töötlemiskiirust. Samuti tuleks arvestada, kui suur on vahemaa ning kalle mahla praeguse asukoha ning asukoha vahel, kuhu soovitakse mahl pumbata. Mida pikem on vahemaa ning mida kõrgemale soovitakse mahl pumbata, seda aeglasem on mahla vool. Pumpade keskmine tootlikkus on arvutatud ideaalsete tingimuste korral, mille puhul on vahemaa lühike ning kalle minimaalne.

Mahla kogumisvanni on võimalik tellida ka ilma ka ilma pumbata.
Mahla kogumisvann koos ENOS25 pumbaga