Ava menüü

Purustamine / Pesemine

Seadmed puuviljade pesemiseks ning purustamiseks. Pakume oma tootevalikus nii eraldiseisvaid purustajaid kui ka pesuseade-elevaator-purustajaid, milles on ühildatud nii viljade pesusüsteem kui purustamine. 

Purustajate puhul on vajalik viljad eelnevalt loputada puhta veega ning seejärel viljad purustaja lehtrisse kallutada. Pesur-elevaator-purustid sobivad suurema tootmismahuga liinidele, kuna aitavad hoida kokku aega viljade transpordi pealt pesuseadmetest purustajatesse ning võimaldavad seejuures suuremat läbilaskevõimet. Seadmed pesevad puu- või köögiviljad ning samas seadmes saavad viljad ka koheselt purustatud. Seejärel on viljamass valmis pressimiseks.


Pesuseade - sorteerimislaud Voran BRM

Pesuseade - sorteerimislaud õunte pesemiseks ning manuaalseks sorteerimiseks.

Pesuseade - elevaator - purustaja Voran SA200

Pesuseade - elevaator - purustaja koosneb sorteermislauast, pesuvannist, kaldelevaatorist ja purustajast RM 2,2. Sobib nii puuviljade, marjade kui ka köögiviljade töötlemiseks. 

Pesuseade - elevaator - purustaja Voran WA LC40

Pesuseade - elevaator - purustaja koosneb pesuvannist, vertikaalsest elevaatorist ja purustajast RM 40. Võimalikud pakkpressiga või lintpressiga versioonid.

Puuviljapurustaja Voran RM 1,5

Puuviljapurustaja tootlikkusega 650 kg tunnis. Vahetatavad riivid võimaldavad seadistada purustatava massi peensust. Sobib nii õuntele kui luuviljalistele puuviljadele ning marjadele.

Puuviljapurustaja Voran RM 5,5

Puuviljapurustaja tootlikusega kuni 4200 kg tunnis.  Vahetatavad riivid võimaldavad seadistada purustatava massi peensust. Sobib õunte, luuviljaliste puuviljade, marjade ning rabarberi purustamiseks.

Puuviljapurustaja Voran RM 2,2

Puuviljapurustaja tootlikkusega 1000 kg tunnis. Vahetatavad riivid võimaldavad seadistada purustatava massi peensust. Sobib nii õuntele kui luuviljalistele puuviljadele ning marjadele.