Ava menüü

Pesuseade - elevaator - purustaja Voran SA200

Pesuseade - elevaator - purustaja koosneb sorteermislauast, pesuvannist, kaldelevaatorist ja purustajast RM 2,2. Sobib nii puuviljade, marjade kui ka köögiviljade töötlemiseks. 

Tehnilised andmed

Tootlikkus

1000 kg/h

Võimsus

elevaator 0,37 kW, purustaja 2,2 kW

Voolutarve

400V / 16A

Vastuvõtu kõrgus

800 mm

Väljastuskõrgus

1335 mm

Puhta vee ühendus

½" sisekeere

Musta vee äravool

1½" väliskeere

Materjal

1.4301 / AISI 304

Purustaja riivid komplektis

9 mm ja 16 mm

Pikkus

2620 mm

Laius

700 mm

Kõrgus

2100 mm

Kaal

185 kg
Roostevabast terasest puuviljade pesemissüsteem on ühendatud elevaatori ning pöörleva tsentrifugaalse purustajaga RM2,2. Purustaja kinnitub seadmele pöörleva telje abil ning seega on võimalus masinat kasutada ka ainult elevaatorina. Pesemissüsteem koosneb sortimisalusest ning pesuvannist, mis on ühendatud elevaatori külge. Elevaatori transpordilindil asub veeprits, mis loputab viljad. Elevaatori mootori kiirus on sagedusjuhtimisega astmevabalt reguleeritav.

Purustajate puhul on vajalik viljad eelnevalt loputada puhta veega ning seejärel viljad purustaja lehtrisse kallutada. Pesur-elevaator-purustid sobivad suurema tootmismahuga liinidele, kuna aitavad hoida kokku aega viljade transpordi pealt pesuseadmetest purustajatesse ning võimaldavad seejuures suuremat läbilaskevõimet. Seadmed pesevad puu- või köögiviljad ning samas seadmes saavad viljad ka koheselt purustatud. Seejärel on viljamass valmis pressimiseks.

Lae alla tooteleht:Pesuseade - elevaator - purustaja Voran SA200