Ava menüü

Pesuseade - elevaator - purustaja Voran WA LC40

Pesuseade - elevaator - purustaja koosneb pesuvannist, vertikaalsest elevaatorist ja purustajast RM 40. Võimalikud pakkpressiga või lintpressiga versioonid.

Tehnilised andmed

Tootlikkus

3000 kg/h

Võimsus

elevaator 2,2 kW, purustaja 4,0 kW

Voolutarve

400V / 16A

Vastuvõtu kõrgus

800 mm

Väljastuskõrgus

1250/1260/1460 mm

Puhta vee ühendus

½" sisekeere

Musta vee äravool

2" väliskeere

Materjal

1.4301 / AISI 304

Purustaja riivid komplektis

12 mm

Pikkus

2000 mm

Laius

700 mm

Kõrgus

2200 mm

Kaal

285 kg
Puuviljad sisestatakse seadme pesuvanni, kust need liiguvad elevaatori torusse. Elevaatori torus loputatakse viljad puhta veega ning transporditakse need otse purustajasse. Purustajas peenestatakse viljad raske rootori abil ning seejärel lastakse mass läbi riivist. Riivi on võimalik vahetada vastavalt puuviljade tüübile, et optimeerida massi konsistentsi ning saada viljadest kätte rohkem mahla. 

Pesuseade-elevaator-purustaja WA LC40 on saadaval kahes kombinatsioonis- pakkpressiga või lintpressiga. Kombinatsioonis lintpressiga on seadme töö juhitav lintpressi doseerimiskasti tasemeanduri poolt, mis tagab sujuva tööprotsessi lintpressi erinevatel kiirustel. Kombinatsioonis pakkpressiga doseerib purustaja täpse massi koguse iga kihi jaoks doseerimiskastist, mis asub purustaja küljes. 

Purustajat on võimalik pöörata 90° kraadi ulatuses,  mis võimaldab asetada elevaatori ja pressi üksteise suhtes nurga alla.

Purustajate puhul on vajalik viljad eelnevalt loputada puhta veega ning seejärel viljad purustaja lehtrisse kallutada. Pesur-elevaator-purustid sobivad suurema tootmismahuga liinidele, kuna aitavad hoida kokku aega viljade transpordi pealt pesuseadmetest purustajatesse ning võimaldavad seejuures suuremat läbilaskevõimet. Seadmed pesevad puu- või köögiviljad ning samas seadmes saavad viljad ka koheselt purustatud. Seejärel on viljamass valmis pressimiseks.

Lae alla tooteleht:

Pesuseade - elevaator - purustaja Voran WA LC40