Roostevabast terasest survemahti, Speidel FS-MO-3B-ZKG

Roostevabast terasest survemahuti Speidel FS-MO-3B-ZKG suuremas mahus õlle kääritamiseks, laagerdamiseks ja säilitamiseks. Professionaalseks otstarbeks mõeldud roostevabast terasest koonuselise põhjaga 3-baariline survemahuti on saadaval mahuga 300 - 20 000 liitrisena.  

Roostevabast terasest survemahti, Speidel FS-MO-3B-ZKG

Survemahuti FD-MO-3B-ZKG on suurepäraseks lahenduseks suuremas koguses õlle toomisel selle kääritamiseks ning laagerdamiseks. Tihtipeale kasutatakse sellist tüüpi mahuteid õlle valmistamiseks, kuna pärm kogutakse mahuti koonuselisse põhja ning olenevalt mudelist on võimalik see mahutist alumise väljalasketoru kaudu eemaldada. Tänu sellele ei pea õlu dekanteerima ehk ühest anumast teise kallama. FD-MO-3B-ZKG mahutid on sobilikud kuni 3-baarilisele suvele, mille jaoks on mahutite peal ka 3-baariline ohutusklapp.

FD-MO-3B-ZKG seeria mahutitel on kolm tugijalga ning tänu sellele on mahutid väga stabiilsed. Mahutid on valmistatud üleni roostevabast terasest. Lisaks on võimalik mahutitele paigaldada eraldi kraan toote testimiseks, mille jaoks on mahutitel NW 10 DIN 11851 keere. 
  • Mahutitel, mille kõrgus on 2 m ja kõrgem, on lisaks olemas ka ohutusredel.
  • Väiksematel mahutitel täitmisava NW 400 koos lahtikäiva kaanega.
  • Alates 1000-liitristel mahutitel keevitatud stabiilne luugi kael koos väikesete keerlevate ustega.
  • Alates 850-liitristel mahutitel puhastusvoolik koos pritsiva otsikuga, 360° puuritud auk koos otsiku hoidikuga,  NW 40 ühenduskeermega.

Kõrgkvaliteetsed roostevabast terasest mahutid on valmistatud Saksamaa juhtivtootja Speidel poolt ning nende  valmistamisel on kasutatud ainult esmaklassilist roostevabast terast, mis on tavalisest paksem ning vastupidavam. Palju rõhku on pandud mahutite igapäevase kasutamise hõlbustamiseks ning pikaajalise rahulolu tagamiseks. Mahutid on siledapinnalised ning legendaarsete varjatud keevisõmblustega, mis hõlbustavad seadmete puhastamist ning takistavad mustuse kogunemist. Mahuteid on võimalik täies mahus täita ning tühjaks lasta, mis ei lase jääkidel mahutisse jääda ning selle sisu ohustada. Speideli mahutid on pikaajalised kaaslased ning aitavad säästa nii aega kui raha.

FS-MO-3B-ZKG 3-baarilised survemahutid on saadaval laias valikus, erineva läbimõõdu ning mahutuvusega alates 300-liitrisest kuni 20 000-liitristeni. Tutvuge mudelite valikuga tootelehe lehekülgedel 4-6.