Ava menüü

Poolautomaatne Bag-in-Box täiteseade Voran  MBF500

Poolautomaatne villimisseade 3-, 5-, 10- ja 20- liitriliste Bag-in-Box kottide täitmiseks kuuma mahlaga, tootlikkusega kuni 500l tunnis.

Tehnilised andmed

Tootlikkus

500 l/t (10l kotid)

Materjal

1.4301 / AISI 304

Vooluühendus

230V / 16A

Mahlapaak

40 l

Pikkus

700 mm

Laius

900 mm

Kõrgus

930 mm

Kaal

75 kg

Poolautomaatne villimissüsteem sobib 3-, 5-, 10- ning 20- liitriste Bag-in-Box kottide kuumtäitmiseks. Täitmisseade on varustatud kahe ekraaniga, mis loendavad liitreid. Loendureid on võimalik manuaalselt, üksteisest sõltumatult nullida, tänu millele on võimalik täitmisprotsessi loendada ka siis, kui kasutatakse erineva suurusega Bag-in-Box kotte. 

Mahl pumbatakse pastörisaatorist villimisseadme mahlapaaki. Kott kinnitatakse vastavasse lukustusmehhanismi ning seejärel eemaldatakse manuaalselt seadme kraan ning keeratakse see koti ava kohale. Seejärel villitakse eelnevalt kindlaksmääratud koguses mahl automaatselt kotti.  Elektromagnetiline täiteklapp on juhitud kalibreeritud kaalu järgi ning kui seatud mahlatase kotis on saavutatud, sulgub klapp automaatselt. Süsteem tagab äärmiselt täpse täitmise taseme. Täitmisseade on varustatud analoogse termomeetriga, mis hõlbustab temperatuuri kontrollimist.

Lae alla tooteleht:

Poolautomaatne Bag-in-Box täiteseade Voran  MBF500