Ava menüü

Poolautomaatne Bag-in-Box täiteseade Voran MBF750

Poolautomaatne villimisseade 3-, 5-, 10- ja 20- liitriliste Bag in Box kottide kuumtäitmiseks, tootlikkusega kuni 750l tunnis. 

Tehnilised andmed

Tootlikkus

750 l/t (10l kotid)

Materjal

1.4301 / AISI 304

Vooluühendus

230V / 16A

Vajalik õhusurve

6 bar

Mahlapaak

58 l

Pikkus

740 mm

Laius

900 mm

Kõrgus

1070 mm

Kaal

85 kg


Poolautomaatne villimissüsteem sobib 3-, 5-, 10- ning 20- liitriste Bag-in-Box kottide kuumtäitmiseks. Täitmisseade on varustatud kahe ekraaniga, mis loendavad liitreid. Loendureid on võimalik manuaalselt, üksteisest sõltumatult nullida, tänu millele on võimalik täitmisprotsessi loendada ka siis, kui kasutatakse erineva suurusega Bag-in-Box kotte.

Mahl pumbatakse pastörisaatorist villimisseadme mahlapaaki. Kott kinnitatakse vastavasse lukustusmehhanismi ning seejärel eemaldatakse manuaalselt seadme kraan ning keeratakse see koti ava kohale. Seejärel villitakse eelnevalt kindlaksmääratud koguses mahl automaatselt kotti.  Elektromagnetiline täiteklapp on juhitud kalibreeritud kaalu järgi ning kui seatud mahlatase kotis on saavutatud, sulgub klapp automaatselt. Süsteem tagab äärmiselt täpse täitmise taseme. Täitmisseade on varustatud analoogse termomeetriga, mis hõlbustab temperatuuri kontrollimist.

Lae alla tooteleht:
Poolautomaatne Bag-in-Box täiteseade Voran MBF750