Ava menüü

Isobaarne villimisseade koos pudelite puhastaja ja korgisulguriga Rizzolio

Kolm-ühes süsteem, mis sisaldab poolautomaatset isobaarset villimisseadet, pudelite puhastajat ning korgisulgurit. Villimisseade sobib nii karboniseeritud kui ka karboniseerimata jookide  (näiteks karastusjoogid, siider, õlu, vahuvein) villimiseks klaasist pudelitesse. Saadaval 2-, 4- või 6-kohalised mudelid. 
Tehnilised andmed

Mudel

Loputaja+RLV2-iSo+RLC1 korgisulgur

Loputaja+RLV4-iSo+RLC1 korgisulgur

Loputaja+RLV6-iSo+RLC1 korgisulgur

Villimisventiilide arv

2

4

6

Tootlikkus

Kuni 200 pudelit/h

Kuni 400 pudelit/h

Kuni 600 pudelit/h

Kolm-ühes villimissüsteemi standardmudel on mõeldud klaasist pudelite loputamiseks, nende villimiseks karboniseeritud või karboniseerimata jookidega ning korkide sulgemiseks. Masin toetu ratasetele, samuti on võimalik lisada tugijalad. Töölaua kõrgus on umbes 75 cm. Korgisulguril on üks sulgemispea ning sellega on võimalik sulgeda üks pudel korraga. Standardmudel on mõeldud kroonkorkide sulgemiseks, mille diameeter on 26 või 29 mm. Olenevalt mudelist on süsteemi tootlikkus alates 200st kuni 500-600 pudelini tunnis, olenevalt operaatori kiirustest ning vilumusest. 

Süsteemile on võimalik lisada lisavarustust- näiteks on võimalik lisada teine sulgemispea või eemaldada pudelite pesuseade. Küsige pakkumist ning leiame Teile sobivaima lahenduse!

Isobaarne villimisseade koos pudelite puhastaja ja korgisulguriga Rizzolio