Ava menüü

Manuaalne isobaarne villimisseade pudelitele (2- või 4-kohaline)

Manuaalne isobaarne villimisseade sobib vahuveini, õlu, karastusjookide ja karboniseeritud vee villimiseks klaasist pudelitesse mahuga 0,33 kuni 1,5 liitrit, mille maksimum diameeter on 12 cm ning kõrgus 33 cm. Tootlikkus vastavalt mudelile 100 - 200 pudelit tunnis. 

Tehnilised andmed

Ventiilide arv  

2

4

Tootlikkus  

Kuni 100 pudelit/t

Kuni 200 pudelit/t

Kõrgus  

930 mm

930 mm

Laius  

800 mm

1250 mm

Pikkus  

600 mm

600 mm

Kaal  

30 kg

50 kg


Villimisseade on sobilik vahuveini, õlle, karastusjookide või karboniseeritud vee villimiseks klaaspudelitesse. Seade sobib pudelitele, mille maksimaalne läbimõõt on 12 cm ning maksimaalne pikkus 33 cm. Seadme maksimaalne rõhk on 5 bari.  

Vastavalt mudelile on villimisseadmel 2 või 4 täiteventiili, mis võimaldavad samaaegselt täita vastavalt 2 või 4 pudelit. Pudelite tõstmine seadmes toimub manuaalne juhtimiskangi abil. Samuti juhitakse täiteventiilide tööd manuaalselt juhtimiskonsooliga.  

Vahu tekkimise vältimiseks on pudel villimisseadmes veidi kallutatud asendis ning samuti on seadmel täiteklapp, millel on tagaküljel toote tagasivoolu süsteem. Kõik tootega kokkupuutuvad masina osad on valmistatud AISI 304 roostevabast terasest. Samuti on villimisseade varustatud roostevabast terasest kaitsepaneelidega, mis asetsevad pudelite vahel. Seadme esipaneel on valmistatud plastikust (polükarbonaat), tagamaks operaatori ohutuse.

Pudelite alused on kergesti reguleeritavad erinevas suuruses pudelite jaoks. Pudelid asetatakse alusele ning juhtkang tõmmatakse alla, et tõsta alusel olevad pudelit täitmisventiili alla. 

Manuaalne isobaarne villimisseade pudelitele (2- või 4-kohaline)