Montonio järelmaks: üks taotlus – mitu pakkumist


Kasuta maksmiseks järelmaksu – ühe taotlusega saad Sa pakkumise mitmelt krediidiandjalt.
Lisa soovitud tooted ostukorvi ning vali makseviisiks järelmaks.

Vali sobiv lepinguperiood ning täida taotlus. Montonio järelmaksuplatvormi kaudu saad sa mitmelt krediidiandjalt finantseerimispakkumise. Teenust pakuvad ​Svea Finance ja TF Bank. ​Peagi on lisandumas Holm Bank ehk Liisi järelmaks, ja Bigbank, mis tähendab, et üks taotlus annab kliendile võimaluse valida nelja järelmaksu pakkuja vahel. Vali enda jaoks sobivaim pakkumine ning allkirjasta leping.

Lisaks pakume Split lahendust mis võimaldab kliendil tasuda enda ostu eest kuni kolmes osas või ajatada makset kuu võrra. Teenus on lõpptarbijale tasuta ning ei sisalda intresse, haldus-ja lepingutasusid ega varjatud kulusid. Finantseerimist pakub TF Bank.


Järelmaksu tingimused:
  • Järelmaksuga finantseeritav summa 100–10 000 eurot
  • Periood 3–60 kuud
  • Intress alates 9,9%
Järelmaksu vormistamine käib ostukorvi kaudu.

Krediidivahendusteenuse pakkujaks on Montonio Finance OÜ. Igakuise osamakse suurus on 46,71 € ja krediidi kulukuse määr 22,55% aastas järgmistel näidistingimustel: järelmaksu summa 500 €, sissemakse 0%, tagastamise tähtaeg 12 kuud, intress 9,9% algsummalt aastas, lepingutasu 2% summalt, igakuine haldustasu 0,0% ostusummalt kuus. Maksete kogusumma on 560,52 €. Vajadusel konsulteeri asjatundjatega.