Ava menüü

Roostevabast terasest mahutid


Kõrgkvaliteetsed roostevabast terasest mahutid Saksamaa juhtivtootjalt SPEIDEL sobivad mahla hoidmiseks, veini, siidri või õlle kääritamiseks ja säilitamiseks. Mahutite valmistamisel on kasutatud ainult esmaklassilist roostevabast terast, mis on tavalisest paksem ning vastupidavam. Palju rõhku on pandud mahutite igapäevase kasutamise hõlbustamiseks ning pikaajalise rahulolu tagamiseks. Mahutid on siledapinnalised ning legendaarsete varjatud keevisõmblustega, mis hõlbustavad seadmete puhastamist ning takistavad mustuse kogunemist. Mahuteid on võimalik täies mahus täita ning tühjaks lasta, mis ei lase jääkidel mahutisse jääda ning selle sisu ohustada. Speideli mahutid on pikaajalised kaaslased ning aitavad säästa nii aega kui raha.

Pealt lahtine roostevabast terasest mahuti, Speidel BO

Roostevabast terasest pealt lahtine mahuti Speidel BO,   mudelid mahuga 110 kuni 1600  liitrit.

Roostevabast terasest säilitusmahuti, Speidel BD

Roostevabast terasest ühe väljalaskeavaga pealt suletud säilitusmahuti Speidel BD. Pealmine ava 220 mm ning suletud luugiga. Saadaval mudelid mahuga 100 kuni 320 liitrit. 

Roostevabast terasest säilitusmahuti, Speidel FD

Roostevabast terasest pealt kinnine survevaba säilitusmahuti Speidel FO, mille peal on 200 mm läbimõõduga luugiga ava. Saadaval mudelid mahuga 100 kuni 625 liitrit.

Pealt lahtine roostevabast terasest mahuti, Speidel FO1

Roostevabast terasest kahe väljalaskeavaga pealt lahtine mahuti Speidel FO1,   mudelid mahuga 220 kuni 910 liitrit.

Pealt lahtine roostevabast terasest mahuti, Speidel FO2

Roostevabast terasest kahe väljalaskeavaga pealt lahtine mahuti. Saadaval mudelid mahuga 300 kuni 910 liitrit.

Pealt lahtine roostevabast terasest mahuti, Speidel FO

Roostevabast terasest kahe väljalaskeavaga pealt lahtine mahuti. Saadaval mudelid mahuga 1100 kuni 25 000 liitrit. 

Suurima suuruse variatsiooni ja lisavarustuse valikuga mahutid Speideli tootevalikus.

Roostevaba segamis- ja transpordimahuti, Speidel SO-Z

Roostevabast terasest segamis- ja transpordimahuti, mahuti all plastikust alus tõstukiga liigutamiseks. Lisavarustusena saadaval segaja - mikser. Mudelid mahuga 530 - 1 000 liitrit.

Roostevaba segamis- ja transpordimahuti, Speidel RO-Z

Roostevabast terasest segamis- ja transpordimahuti. Mahuti on varustatud ratastega mugavaks transportimiseks. Lisavarustusena saadaval segaja - mikser. Mudelid mahuga 530 - 1 000 liitrit.

Roostevabast terasest transpordimahuti, Speidel KO

Roostevabast terasest lamedapõhjaline segamis- ja transpordimahuti torujate jalgadega. Saadaval mudelid mahuga 380 kuni 1050 liitrit.

Roostevabast terasest kääritamismahuti, Speidel FD-B

Roostevabast terasest kääritamismahuti FD-B. Mahutitel on plastikust alus tõstukiga liigutamiseks. Saadaval mudelid mahuga 525 - 1 850 liitrit. 

Roostevabast terasest  transpordimahuti, Speidel SD-T

Roostevabast terasest transpordimahuti Speidel SD-T seeria. Mahutitel on plastikust alus tõstukiga liigutamiseks. Saadaval mudelid mahuga 320 - 1000 liitrit.

Roostevabast terasest transpordimahuti, Speidel LD-T

Roostevabast terasest horisontaalne mahuti, millel on ülaosas on klappkaanega luuk ja õhutusavaga. Mahuti mahuga 1050 liitrit. 

Roostevabast terasest kääritamismahuti, Speidel FS-MO

Roostevabast terasest aluspaak kääritamiseks, segamiseks ning säilitamiseks. Kolmel jalal seisev mahuti sobib kasutamiseks iseseisvalt või koos teiste ühilduvate mahutiteda virna laotult. Suur valik mahuteid mahuga alates 320 kuni 126 000 liitrit. 

Kääritamis- ja säilitusmahuti, Speidel FD-S

Speidel FD-S seeria roostevabast terasest kolme jalaga kääritamis- ning säilitusmahuti. Saadaval mudelid mahuga 60 kuni 625 liitrit.

Roostevabast terasest kääritamismahuti, Speidel FD-ZKG

Roostevabast terasest koonuselise põhjaga ning jahutussärgiga kääritamismahuti Speidel FD-ZKG. Saadaval mahutid mahuga 120 - 625 liitrit.

Roostevabast terasest survemahuti, Speidel FD-2.5B-ZKG

Roostevabast terasest koonuselise põhjaga ning jahutussärgiga 2,5-baariline survemahuti, mis sobib nii kääritamiseks, laagerdamiseks kui ka lihtsalt säilitamiseks.  Speidel FD-2.5B-ZKG mahutid on saadaval mahuga 120 - 625 liitrit.

Roostevabast terasest survemahti, Speidel FS-MO-3B-ZKG

Professionaalseks otstarbeks mõeldud roostevabast terasest koonuselise põhjaga 3-baariline survemahuti, mis sobib nii kääritamiseks, laagerdamiseks kui ka lihtsalt säilitamiseks. Speidel FD-MO-3B-ZKG mahutid on saadaval mahuga 300 - 20 000 liitrit.

Roostevabast terasest survemahuti, Speidel FD-1.2B

Professionaalseks otstarbeks mõeldud roostevabast terasest 1.2-baariline survemahuti kääritamiseks ja laagerdamiseks. Speidel FD-1.2B mahutid on saadaval mahuga 120 - 625 liitrit.

Roostevabast terasest survemahuti, Speidel FD-2.5B

Professionaalseks otstarbeks mõeldud roostevabast terasest 2,5-baariline survemahuti kääritamiseks ja laagerdamiseks. Speidel FD-2.5B mahutid on saadaval mahuga 120 - 625 liitrit.