Ava menüü

Sildistamine

Manuaalsed ning poolautomaatsed pudelite sildistajad karastusjookide ja veinipudelite sildistamiseks. Sildistajad aitavad pudeleid täpselt ning ühtlaselt sildistada nii, et kõikidele pudelitele saavad etiketid samale positsioonile. Sildistamismasinaid on lihtne kasutada ning ümberreguleerida vastavalt pudelite suurusele. Vastavalt sildistamismasina mudelile on võimalik sildistada kas ümaraid või kandilisi plastik- ning klaaspudeleid.

Sildistamismasin FleXlabeller PE

Manuaalne hoorattaga sildistamismasin FleXlabeller PE sileda pinnaga silindrikujulistele klaasist või plastikust pudelitele ja purkidele läbimõõduga 50 kuni 120 mm.

Sildistamismasin FleXlabeller Evoluzione

Manuaalne kangiga sildistamismasin FleXlabeller Evoluzione sobib sileda pinnaga silindrikujulistele klaasist või plastikust pudelitele ja purkidele   läbimõõduga 50 kuni 120 mm.

Sildistamismasin FleXlabeller PE-Q

Manuaalne sildistamismasin FleXlabeller PE-Q kandiliste klaasist pudelitele ja purkide sildistamiseks.

Sildistamismasin Flexlabeller PE-E

Poolautomaatne sildistamismasin FleXlabeller PE-E on varustatud fotosilma ning juhtimisnupuga. Sobib sileda pinnaga silindrikujulistele klaasist või plastikust pudelitele ja purkidele   läbimõõduga 50 kuni 120 mm.

Sildistamismasin FleXlabeller PE-ET

Poolautomaatne sildistamismasin FleXlabeller PE-ET on varustatud fotosilma, juhtimisnupu ja automaatse templiga. Sobib sileda pinnaga silindrikujulistele klaasist või plastikust pudelitele ja purkidele   läbimõõduga 50 kuni 120 mm.

Sildistamismasin FleXlabeller PE-EQ

Poolautomaatne sildistamismasin FleXlabeller PE-EQ on varustatud fotosilma ja juhtimisnupuga. Sobib kuni 1-liitriste kandiliste klaasist ja plastikust pudelite ja purkide sildistamiseks.

Sildistamismasin FleXlabeller EVO MAGNUM

Manuaalne kangiga sildistamismasin FleXlabeller EVO MAGNUM sobib sileda pinnaga suurematele silindrikujulistele klaasist või plastikust pudelitele ja purkidele   läbimõõduga 50 kuni 150 mm.