Ava menüü

Karboniseerimine

Pakume oma valikus seadmeid, mis on mõeldud jookide karboniseerimiseks ehk jookidele süsihappegaasi lisamiseks. Seadmed sobivad karboniseeritud vee, karastusjookide,vahuveinide, karboniseeritud õunamahla ning õunaveini tootmiseks. Meie tootevalikust leiab nii Carbofreshi kui ka Ribagase karbonisaatoreid. Carbofreshi karbonisaatorid ühendatakse tootmisliini enne villimisseadet, et villimisseadmest oleks võimalik pudelitesse villida juba karboniseeritud jook. Ribagase karbonisaatorid võimaldavad aga süsihappegaasi lisada otse eelnevalt täidetud plastik- või klaaspudelisse vahetult enne korkimist.

Karbonisaator Carbofresh

Läbivoolne karbonisaator Carbofresh jookide karboniseerimiseks kuni 1.8 g/l. Seade sobib vahuveinide, karboniseeritud vee, karastus-jookide ning karboniseeritud õunamahla või õunaveini tootmiseks.

Karbonisaator Carbofresh Pro Inox

Läbivoolne karbonisaator Carbofresh Pro Inox sobib jookide karboniseerimiseks kuni 1.8 g/l. Seade sobib vahuveinide, karboniseeritud vee, karastus-jookide ning karboniseeritud õunamahla või õunaveini tootmiseks.

Karbonisaator Carbofresh Deluxe

Läbivoolne kolmeastmeline karbonisaator Carbofresh Deluxe jookide karboniseerimiseks kuni 11 g/l. Seade sobib vahuveinide, karboniseeritud vee, karastusjookide ning karboniseeritud õunamahla või õunaveini tootmiseks.

Karbonisaator Ribagas 2/4

Karbonisaator Ribagas võimaldab lisada süsihappegaasi otse pudelisse vahetult enne pudeli korkimist, sobib kasutamiseks nii plastik- kui ka klaaspudelitega.

Karbonisaator Polver

Automaatne karbonisaator tagab joogile eriti peened mullid. Seade sobib veini, mahla, vee ning siidri karboniseerimiseks. Seade ei sobi õlle valmistamiseks. Saadaval nii tavaline Polver mudel kui ka väiksema tootmismahuga Polver Mini mudel. Tootlikkus Polvel mini mudelil kuni 300 l/h ning Polver mudelil kuni 500 l/h.