Hüdraulilised pressidVarese hüdraulilise tungrauga mahlparessid ühendavad endas korvpressi mugavust ja hüdraulilise pressi efektiivsust. Pressid on tugeva konstruktsiooniga ning mahlaga kokkupuutuvad osad on toodetud roostevabast terasest. Pressid on saadaval 18-liitrise või 50-liitrise korviga. 

18-liitrise pressi korvi all asub 2T hüdrauliline tungraud tõstejõuga 2000 kg. Tungrauda on kerge käsitseda ning seda ei pea pressimise ajal liigutama. Pressimine toimub kolmes astmes. Astmeid vahetatakse pressi keskteljel asuvate avade abil. Pressimist alustades seadistatakse press kesktelje kõige alumisesse avasse. Seadistades pressi järjest kõrgemal asuvatesse avadesse surub press viljamassi järjest enam kokku ning avaldab sellele järjest tugevamat survet.

50-liitrise korviga press on võimsam ning sobib suuremas koguses mahla pressimiseks. Press on massiivse konstruktiooniga ning pressi peal asub 5T hüdrauliline tungraud tõstejõuga 5000 kg. Tugevamaks pressimiseks asetatakse korvi kaaneplaadi ning tungraua vahele tammepuidust vaheklots. Kõik mahlaga kokkupuutuvad osad on valmistatud roostevabast terasest.

Varese hüdraulilised mahlapressid on valmistatud Tšehhis.

Hüdrauliliste presside tehniliste andmete võrdlus:

Mudel

18L / 2T

50L / 5T

Korvi maht

18 l

50 l

Tungraua tõstejõud

2000 kg

5000 kg

Korvi kõrgus

37 cm

37 cm

Korvi läbimõõt

25 cm

42 cm

Kaal

33 kg

53 kg

Komplektis

Filterkott

Filterkott, tammepuidust vaheplaat


Toode on lisatud ostukorvi