Ava menüü

Veepressid SpeidelVeepressid on vee survel töötavad hüdraulilised mahlapressid, mis kasutavad tavalise veevärgi survet. Veepresside puhul ei ole vaja kasutada elektrit ega lihasjõudu. Veepressid sobivad kasutamiseks nii õunte, viinamarjade, rabarberite, punaste sõstarde kui ka paljude teiste puu- ja juurviljade ning marjade pressimiseks.  

Pressimiseks vajalik surve 2-3 baari (teistes ühikutes 2-3 kg/cmvõi 2-3 atm) on tavaliselt olemas igas veevärgis. Maksimaalne surve mahlapressi sees on 3 bari ning selle ületamisel laseb press üleliigse rõhu ventiili kaudu välja. Tänu kõrgele survele võimaldavad veepressid saavutada erakordselt kõrget mahlasaagikust.  

Vajuta ,,Loe lähemalt'' nupule, et lugeda täpsemalt veepresside kasutamise kohta. 


Pressi kasutamiseks tuleb ühendada press vooliku abil veevärgiga ning keerata veekraan lahti. Sissevoolav vesi laiendab pressi sees olevat looduslikust kautšukist ehk naturaalkummist membraani ning surub viljamassi vastu võrkkorvi, pressides sellest välja mahla. Rõhku ning pressimise kiirust on võimalik reguleerida veesurvega- keerates kraani rohkem või vähem lahti.

Speideli mahlapressid on toodetud Saksamaal.
Toode on lisatud ostukorvi

Jätka ostmist