Veepress Speidel 180l
veepress Speidel 180 l

Vali komplektide hulk
Vali komplekti suurus
Saadavus:
Selle toote transport üle Eesti tasuta
Mugav ja kõrge tootlikkusega hüdrauliline mahlapress õunte ja erinevate marjade pressimiseks.

  • Pressi maht: 180 liitrit
  • Pressi kõrgus: 131,5 cm
  • Aluse kõrgus: 35 cm
  • Kaal: 72 kg
  • Maksimaalne veesurve: 3 bar
  • Filterkott ja pritsmekaitse kate komplektis 

Veepress Speidel 180l

180-liitrine Speideli veepress sobib suuremas koguses mahla pressimiseks. Press on kinnitatud alusele, millel on võimalik pressi kallutada ning tänu sellele hõlpsamini tühjendada ning puhastada.

Veepress sobib kasutamiseks nii õunte, viinamarjade, rabarberite, punaste sõstarde kui ka paljude teiste puu- ja juurviljade ning marjade eelnevalt purustatud massi pressimiseks.  

Pressimiseks vajalik surve 2-3 baari (teistes ühikutes 2-3 kg/cm2 või 2-3 atm) on tavaliselt olemas igas veevärgis. Maksimaalne surve mahlapressi sees on 3 bari ning selle ületamisel laseb press üleliigse rõhu ventiili kaudu välja. Tänu kõrgele survele võimaldavad veepressid saavutada erakordselt kõrget mahlasaagikust.  

Pressi kasutamiseks tuleb ühendada press vooliku abil veevärgiga ning keerata veekraan lahti. Sissevoolav vesi laiendab pressi sees olevat looduslikust kautšukist ehk naturaalkummist membraani ning surub viljamassi vastu võrkkorvi, pressides sellest välja mahla. Rõhku ning pressimise kiirust on võimalik reguleerida veesurvega- keerates kraani rohkem või vähem lahti.

Pressiga on komplektis kaasas filterkott ning pritsmekaitse.

Toode on lisatud ostukorvi