Ava menüü

Pudelite pesemine

Masinad pudelite puhastamiseks ning steriliseerimiseks. Pudelite pesuseade sobib erineva suuruse ja diameetriga pudelite seest- ning väljastpoolt puhastamiseks. Pudelite aurutaja on mõeldud pudelite eelsoojendamiseks ning steriliseerimiseks enne nende täitmist kuuma sisuga.

Pudelite pesuseade Voran PS400

Poolautomaatne pudelite pesuseade sobib 0,25-1 L pudelite pesemiseks. Pudelid puhastatakse nii seest kui väljast ning loputatakse puhta veega. 

Pudelite aurutaja FD8/ FD16

Pudelite aurutaja on mõeldud pudelite eelsoojendamiseks ning steriliseerimiseks enne nende täitmist kuuma sisuga. Seadme sisu on spetsiaalselt modelleeritud pudelite kuju järgi ning see garanteerib, et ka pudelisuu saab perfektselt puhtaks ning steriliseeritud.

Pudelite pesuseade Maxi Wash ühele pudelile

Pudelite puhastusseade Maxi Wash on mõeldud pudelite puhastamiseks nii seest- kui väljastpoolt. Sobib nii veini-, õlle- kui ka mahlapudelite pesuks.

Pudelite pesuseade Super Wash kahele pudelile

Pudelite puhastusseade Super Wash on mõeldud pudelite puhastamiseks nii seest- kui väljastpoolt. Seade võimaldab puhastada kahte pudelit korraga.

Pudelite pesu- ning kuivatusseade Tenco

Integreeritud lahendus Tencolt pudelite ning purkide pesemiseks ja puhastamiseks enne nende täitmist. Masin on mõeldud pudelite sisemuse puhastamiseks ning loputamiseks veega, millele on võimalik soovi korral lisada ka desinfitseerimisvahendit, või filtreeritud õhuga.