Tellimine

Tellimiseks lisage soovitud kaup ostukorvi, täitke kõik väljad ning valige kohaletoimetamise viis - kas soovite kohaletoimetamist kulleriga või tulete ise lattu järgi. Palun märkige oma nimi, aadress ja kontakttelefon. 

*Tasuta kohaletoimetamine

Tellimused väärtusega alates 49 € toome kohale üle Eesti tasuta, väiksemate saadetiste puhul väärtusega kuni 49 € (filterkotid, bag in box komplektid) on saatekulu üle Eesti 4,90€.  *Tasuta kohaletoimetamine kehtib ainult e-poe ostukorvi kaudu tehtud tellimustele.

Tellimus komplekteeritakse ning saadetakse või väljastatakse laost tellimusele järgneval tööpäeval. Kui tellitud kaup puudub laost ning tellimust ei ole võimalik täita, võtame Teiega ühendust ning pakume välja võimaliku uue tarneaja või kauba asendamise.

Kauba kohaletoimetamine üle Eesti toimub üldjuhul 2-3 tööpäeva jooksul. Kauba toimetab Teile Schenkeri kuller eelnevalt Teiega kokkulepitud ajal. Kauba kättetoimetamine kulleriga toimub esmaspäevast reedeni kella 8.00–17.00 vahel.

Kauba kättesaamine laost

Kauba kättesaamine on võimalik ka otse Schenkeri laost (Kaabli 13, Mõigu, värav nr 62) Kohapeal arveldada ei saa. Kaup väljastatakse ainult eelnevalt kinnitatud tellimuse alusel. Vaata Schenkeri asukohta kaardil.

Maksmine

Tellimisel saadame Teile e-mailiga arve. Kui kaup on tellitud koos kättetoimetamisega, ei ole ettemaks vajalik. Arve kuulub tasumisele pangaülekandega peale kauba kättesaamist. Arveldada kulleriga sularahas või kaardiga ei saa. Tähtajaks tasumata arvetelt on müüjal õigus arvestada viivist 0.05% päevas.

Ettemaks on aga vajalik juhul kui lähete ise kauba järele Schenkeri lattu. Kaup väljastatakse Schenkeri laost tasutud arve alusel.

Garantii ja pretensioonid

Garantiiperiood kehtib saatelehele märgitud üleandmise hetkest. Pretensioonide esitamise aeg on 24 kuud kodutarbijale ja 6 kuud juriidilisele isikule või teenuse pakkujale.

Tagastamisõigus

Ostetud toodetel kehtib 14-päevane tagastusõigus alates kauba kättesaamisest. Tagastatud kauba eest kanname raha tagasi 7 tööpäeva jooksul. Saatekulu tagastamisele ei kuulu. Tagastada ei saa kasutatud või kliendi poolt rikutud kaupa, mille puhul on toote väärtus vähenenud või kaupa, mis on kaotanud oma esialgse kaubandusliku välimuse. Ostja on kohustatud tagastama toote koos kõikide toote komplekti kuuluvate lisadega ning originaalpakendis.

Kõik hinnad, kui pole eraldi märgitud, sisaldavad käibemaksu.


OÜ Riksman

Parda tn 8, TALLINN 10151
Reg. nr: 10941672

Ladu: 
Kaabli 13, Mõigu 10112, värav 62


Telefon: (+372) 51 888 35 (E-R 9:00 - 17:00)

E-post: info@mahlapress.ee