Tellimine

​Kauba tellimiseks lisage soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Tellimuse vormistamise lehel täitke nõutud andmeväljad korrektselt, sest esitatud informatsiooni täpsusest ja õigsusest sõltub kauba kiire ja tõrgeteta kohaletoimetamine.

​Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 7 päeva jooksul teate saatmisest.

*Tasuta kohaletoimetamine

Tellimused väärtusega alates 49 € toome kohale üle Eesti tasuta, väiksemate saadetiste puhul väärtusega kuni 49 € (filterkotid, bag in box komplektid) on saatekulu üle Eesti 4,90€.  *Tasuta kohaletoimetamine kehtib ainult e-poe ostukorvi kaudu tehtud tellimustele.

Tellimus komplekteeritakse ning antakse kauba vedajale üle tellimusele järgneval tööpäeval. Kui tellitud kaup puudub laost ning tellimust ei ole võimalik täita, võtame teiega ühendust ning pakume välja võimaliku uue tarneaja või kauba asendamise.

Kauba kohaletoimetamine üle Eesti toimub üldjuhul 2-3 tööpäeva jooksul. Kauba toimetab teile DPD kuller teiega eelnevalt kokkulepitud ajal.

Kauba kättesaamine laost

Kauba kättesaamine on võimalik ka otse ACE Logistics laost aadressil Rukki tee 12, Lehmja 75306.  Tellimus komplekteeritakse ning väljastatakse laost tellimusele järgneval tööpäeval. Kohapeal arveldada ei saa.
Kaup väljastatakse ainult eelnevalt kinnitatud tellimuse alusel. Vaata ACE Logisticsi asukohta kaardil.

Maksmine

​Kauba eest tasumiseks on mitu võimalust:

  • pangalingid: Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop Pank, Citadele
  • kuni 3 võrdses osas ehk Split lahendus võimaldab kliendil tasuda enda ostu eest kuni kolmes osas või ajatada makset kuu võrra. Teenus on lõpptarbijale tasuta ning ei sisalda intresse, haldus-ja lepingutasusid ega varjatud kulusid. Finantseerimist pakub TF Bank.
  • järelmaksuga - teenust pakuvad ​Svea Finance ja TF Bank. ​Peagi on lisandumas Holm Bank ehk Liisi järelmaks, ja Bigbank, mis tähendab, et üks taotlus annab kliendile võimaluse valida nelja järelmaksu pakkuja vahel.
  • arve alusel ülekandega Riksman OÜ arveldusarvele​. Arve saadetakse kliendi andmetes märgitud meiliaadressile.​​  Tähtajaks tasumata arvetelt on müüjal õigus arvestada viivist 0.05% päevas.
Arveldada kulleriga või laos kauba kättesaamisel ei saa, tasuda saab ainult ülalmainitud viisidel.

Pangalingiga, järelmaksuga ja Split makseid vahendab Montonio Finance OÜ. Tasumine toimub väljaspool veebipoodi turvalises keskkonnas – pangalingiga tasumisel vastava panga turvalises keskkonnas. Müüjal puudub ligipääs kliendi panga andmetele. Veebipoe omanik on isikuandmete vastutav töötleja ning edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Montonio Finance OÜ-le.

Garantii ja pretensioonid

Garantii periood kehtib saatelehele märgitud üleandmise hetkest. Pretensioonide esitamise aeg on 24 kuud kodutarbijale ja 6 kuud juriidilisele isikule või teenuse pakkujale.

Tagastamisõigus

Ostetud toodetel kehtib 14-päevane tagastusõigus alates kauba kättesaamisest. Tagastatud kauba eest kanname raha tagasi 7 tööpäeva jooksul. Saatekulu tagastamisele ei kuulu. Tagastada ei saa kasutatud või kliendi poolt rikutud kaupa, mille puhul on toote väärtus vähenenud või kaupa, mis on kaotanud oma esialgse kaubandusliku välimuse. Ostja on kohustatud tagastama toote koos kõikide toote komplekti kuuluvate lisadega ning originaalpakendis.  Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik.

Kõik hinnad, kui pole eraldi märgitud, sisaldavad käibemaksu.


OÜ Riksman

Parda tn 8, TALLINN 10151
Reg. nr: 10941672

Ladu: 
ACE Logistics, Rukki tee 12, Lehmja 75306


Telefon: (+372) 51 888 35 (E-R 10:00 - 16:30)

E-post: info@mahlapress.ee