Ava menüü

Väiketootjale

Pakume terviklikke lahendusi mahlatootmise organiseerimiseks alates ideest ja nõuannetest reaalselt toimiva tootmisliinini. Samuti pakume kliendi vajadustele kohandatud paindlikke finantseerimislahendusi. Võtke julgelt meiega ühendust, koos leiame kindlasti sobiva lahenduse nii alustavale kui ka juba tegutsevale tootjale.

Väiketootjatele mõeldud seadmed aitavad optimeerida tootmisprotsessi suurema koguse mahla tootmisel. Vastavalt vajadusele võib seadmeid osta eraldi, et täiendada juba olemasolevat tootmisliini või kasutada neid eraldiseisvalt. Samuti on võimalik seadmetest kokku panna terve tootmisliin, mis rahuldab just Teie tootmisvajadusi. 

Pakume oma tootevalikus kõrgkvaliteetseid ning hoolikalt valitud sortimenti Vorani, Gebhardt ja Speideli masinaid ning seadmeid erinevateks mahlatootmise etappideks, alates õunte etteandmisest purustajale kuni pudelite täitmise, korkimise ning sildistamiseni. Lisaks on tootevalikus Carbofreshi karbonisaatorid ning Lancmani kõrgkvaliteetsed roostevabast terasest pressid. 

Hüdrauliline korvpress Voran 60K

Klassikaline hüdrauliline korvpress teljel pöörleva korviga, tootlikkusega kuni 180 kg tunnis. Pressi korv on valmistatud kõvast puidust, korvi rõngad roostevabast terasest. Korvi vaherestid on valmistatud eriti kõvast ja niiskuskindlast akaatsia puidust. Korvi filterkott on valmistatud polüestrist. 

Lintpress Voran EBP350

Roostevabast terasest lintpress pneumaatilise lindi pingutussüsteemiga, tootlikkusega  300 kg/h.

Veepressid Lancman VS-A

Lancman VS-A seeria veepresside korvid, rennid ja alused on valmistatud roostevaba terasest. Saadaval mudelid 35 kuni 120 liitriste korvidega.

Pöörleva alusega pakkpressid Voran

Hüdraulilised pakkpressid Voran on varustatud kahe alusvanniga, mis on kinnitatud pöörlevale alusele. Pressiga on kaasas kaks komplekti reste ning filterkangaid, mis võimaldavad üheaegselt pressida ning järgmist pressitäit ette valmistada. Saadaval mudelid tootlikkusega 600-1200 kg tunnis:

 • 100P2
 • 180P2

Pealt lahtine roostevabast terasest mahuti, Speidel BO

Roostevabast terasest pealt lahtine mahuti Speidel BO,   mudelid mahuga 110 kuni 1600  liitrit.

Mahlafilter Voran DN25

Filter koosneb kahest paralleelselt ühendatud silindrist, mille sees asuvad roostevabast terasest filterpadrunid. Filtri sõela ava suurus on 0,25 mm.

Pesuseade - sorteerimislaud Voran BRM

Pesuseade - sorteerimislaud õunte pesemiseks ning manuaalseks sorteerimiseks.

Konteineri tõsteseade-kallutaja Voran GKE1000/1250

Tõsteseade-kallutaja on mõeldud konteineris õunte etteandmiseks purustajale WALC või WAR65.

 • Roostevabast terasest disain
 • Reguleeritavad tugijalad
 • Kallutamisprotsessi peatamine igas asendis
 • Lekkekindel kallutaja sein
 

Kruvipump Voran purustatud massile

Kruvipump purustatud puuviljamassi  või marjade teisaldamiseks, saadaval mudelid tootlikkusega 500- 20 000 l/h:

 • SP 5/1 B
 • SP 5 B 03
 • SP 6/1 B

Mahlapump Voran 2000 l/h

Ratastel mahlapump, saadaval ka ilma ratasteta teiste seadmete külge kinnitamiseks. Tootlikkusega kuni 2000 l tunnis.

Villimisseade pudelitele, 2-3-4-6 kohaline

2-3-4-6 kohaline roostevabast terasest täiteseade 0,25 - 5 l pudelitele. Tootlikkus 200 kuni 600 liitrit tunnis sõltuvalt täiteventiilide arvust.

Manuaalne Bag-in-Box täiteseade BBF1

Lihtne bag in box täiteseade 3-, 5- ja 10-liitriste kottide täitmiseks temperatuuril kuni 80°C, doseerimine manuaalselt kaalu näidu järgi. Tootlikkus kuni 500 liitrit tunnis.

Poolautomaatne korgisulgur TV900

Poolautomaatne korgisulgur erineva läbimõõduga ja kõrgusega pudelite jaoks sobib mitmele korgitüübidele, näiteks:

 • MCA korgid
 • PP28 korgid
 • Twist-Off keeratavad korgid
 • BVS Ø30x60 korgid
 • Stelvin korgid

Sildistamismasin FleXlabeller PE

Manuaalne hoorattaga sildistamismasin FleXlabeller PE sileda pinnaga silindrikujulistele klaasist või plastikust pudelitele ja purkidele läbimõõduga 50 kuni 120 mm.

Karbonisaator Carbofresh

Läbivoolne karbonisaator Carbofresh jookide karboniseerimiseks kuni 1.8 g/l. Seade sobib vahuveinide, karboniseeritud vee, karastus-jookide ning karboniseeritud õunamahla või õunaveini tootmiseks.

Aurugeneraatorid TD 9-33

Aurugeneraatorid seadmete, mahutite, voolikute ja torustike puhastamiseks ja steriliseermiseks. Samuti leiab laialdast rakendust teistes tööstusharudes.

Pudelite pesuseade Voran PS400

Poolautomaatne pudelite pesuseade sobib 0,25-1 L pudelite pesemiseks. Pudelid puhastatakse nii seest kui väljast ning loputatakse puhta veega. 

Automaatne jahutus-soojendusseade TG9/TG18

Automaatne jahutus-soojendusseade  on mõeldud etteantud temperatuuri saavutamiseks ja hoidmiseks mahuti veesärgis. 

Mobiilne liin lintpressiga EB500, Voran

Vorani mobiilne liin lintpressiga EBP 500 ning teiste mahlapessimise seadmetega auto järelhaagisel.

Mahlapressi filterkangad

Mahlapressi filterkangad on mõeldud purustatud massi hoidmiseks mahlapressis, saadaval kahes erinevas koes, peenemakoeline kangas (SC-1670) marjade pressimiseks ning jämedama koega kangas (CN-500) õunte ning luuviljaliste pressimiseks. Saadaval erinevad suurused, sobivad kasutamiseks erinevates mahlapressides. 

Pudelikaela külmutusseade

Pudelikaela külmutusseade vahuveini klaaristamiseks peale ,,Champenoise'' meetodil kääritamist. Külmutusseadmed mahutavad vastavalt mudelile korraga 3 kuni 32 pudelit. 

Plastikust transpordimahuti Speidel

Speideli plastikust mahuti vedelike transportimiseks. Saadaval kahes suuruses- 400 või 600 liitrit.

Hüdrauliline korvpress Voran 100K

Klassikaline hüdrauliline korvpress teljel pöörleva korviga, tootlikkusega kuni 300 kg tunnis. Pressi korv on valmistatud kõvast puidust, korvi rõngad roostevabast terasest. Korvi vaherestid on valmistatud eriti kõvast ja niiskuskindlast akaatsia puidust. Korvi filterkott on valmistatud polüestrist. 

Lintpress Voran EBP500

Roostevabast terasest lintpress pneumaatilise lindi pingutussüsteemiga, tootlikkusega kuni 700 kg/h. 

Veepressid Lancman VSPX

Kallutatava raamiga veepresside Lancman VSPX seeria presside korvid, rennid ja kaaned on valmistatud roostevaba terasest, raamid on kaetud värviga. Saadaval mudelid 55 kuni 250 liitriste korvidega. 

Väljatõmmatava alusega pakkpressid Voran

Väljatõmmatava alusvanniga hüdraulilised mahlapressid Voran tootlikusega 150 - 600 kg tunnis:

 • 50P1 (ühe alusvanniga)
 • 100P1 (ühe alusvanniga)
 • 100P2 (kahe alusvanniga)

Roostevabast terasest säilitusmahuti, Speidel BD

Roostevabast terasest ühe väljalaskeavaga pealt suletud säilitusmahuti Speidel BD. Pealmine ava 220 mm ning suletud luugiga. Saadaval mudelid mahuga 100 kuni 320 liitrit. 

Pesuseade - elevaator - purustaja Voran SA200

Pesuseade - elevaator - purustaja koosneb sorteermislauast, pesuvannist, kaldelevaatorist ja purustajast RM 2,2. Sobib nii puuviljade, marjade kui ka köögiviljade töötlemiseks. 

Impellerpump IMP 70TD

Impellerpumbal on lai lehter purustatud massi vastuvõtmiseks ning seade on üleni roostevabast terasest. Toodet on võimalik opereerida käsitsi või automaatselt koos pressiga ühendatud doseerimissüsteemiga.

Mahla kogumisvann sisseehitatud pumbaga Voran

Mahla kogumisvann sisseehitatud pumbaga asetatakse mahlapressi alla ja mahlapressist väljuv mahl juhitakse edasi kogumismahutisse. Saadaval 65- või 100-liitrise vanniga.

Villimisseadmed pudelitele TA-seeria

Mitmekohalised villimiseadmed 40-120 mm läbimõõduga ning kuni 500 mm kõrguste pudelite jaoks. Valikus mudelid tootlikkusega alates 300 kuni 1000 liitrit tunnis.

Poolautomaatne Bag-in-Box täiteseade BBF6

Poolautomaatne täiteseade 3-, 5- ja 10-liitriste Bag-in-Box kottide täitmiseks. Tootlikkus kuni 500 liitrit tunnis. 

Täisautomaatne korgisulgur TV2000

Täisautomaatne korgisulgur sobib mitmetele korgitüüpidele, näiteks: 

 • MCA korgid
 • PP28 korgid
 • Stelvin korgid
 • BVS Ø30x60 korgid
 • Twist-Off keeratavad korgid 
 • Korgipuust korgid
 • Sünteetilised korgid

Sildistamismasin Flexlabeller Evoluzione

Manuaalne kangiga sildistamismasin FleXlabeller Evoluzione sobib sileda pinnaga silindrikujulistele klaasist või plastikust pudelitele ja purkidele   läbimõõduga 50 kuni 120 mm.

Moosi keedukatlad elektrilise segajaga 20-120 l

Vasest moosi keedukatlad elektrilise segaja ning roostevabast terasest veesärgiga. Saadaval mudelid suuruses 20 kuni 120 liitrit. 

Karbonisaator Carbofresh Pro Inox

Läbivoolne karbonisaator Carbofresh Pro Inox sobib jookide karboniseerimiseks kuni 1.8 g/l. Seade sobib vahuveinide, karboniseeritud vee, karastus-jookide ning karboniseeritud õunamahla või õunaveini tootmiseks.

Pudelite aurutaja FD8/ FD16

Pudelite aurutaja on mõeldud pudelite eelsoojendamiseks ning steriliseerimiseks enne nende täitmist kuuma sisuga. Seadme sisu on spetsiaalselt modelleeritud pudelite kuju järgi ning see garanteerib, et ka pudelisuu saab perfektselt puhtaks ning steriliseeritud.

Plastikust säilitus- ja kääritamismahuti Speidel

Speideli plastikust mahuti on mõeldud vedelike säilitamiseks ning mahla või veini kääritamiseks. Saadaval mahutavusega 500-1500l. 

Hüdrauliline korvpress Voran 60K purustajaga RM 1.5

Klassikaline hüdrauliline korvpress 60 liitrise teljel pöörleva korviga, tootlikkusega kuni 180 kg tunnis. Komplektis koos purustajaga võimsusega 1,5 kW.

Lintpress Voran EBP650

Roostevabast terasest lintpress pneumaatilise lindi pingutussüsteemiga, tootlikkusega  1500 kg tunnis.

Veepressid Lancman VSPIX

Kallutatava raamiga veepresside Lancmani VSPIX seeria pressid on valmistatud täielikult roostevabast terasest. Saadaval 55 kuni 250 liitriste korvidega mudelid. 

Roostevabast terasest säilitusmahuti, Speidel FD

Roostevabast terasest pealt kinnine survevaba säilitusmahuti Speidel FO, mille peal on 200 mm läbimõõduga luugiga ava. Saadaval mudelid mahuga 100 kuni 625 liitrit.

Pesuseade - elevaator - purustaja Voran WA LC40

Pesuseade - elevaator - purustaja koosneb pesuvannist, vertikaalsest elevaatorist ja purustajast RM 40. Võimalikud pakkpressiga või lintpressiga versioonid.

Villimisseade pudelitele, 4- või 6-kohaline Voran

Roostevabast terasest 4-6-kohaline täiteseade 0,25-5l pudelitele.

Poolautomaatne Bag-in-Box täiteseade Voran  MBF500

Poolautomaatne villimisseade 3-, 5-, 10- ja 20- liitriliste Bag-in-Box kottide täitmiseks kuuma mahlaga, tootlikkusega kuni 500l tunnis.

Poolautomaatne korgisulgur Tenco

Poolautomaatne korgisulgur keeratavatele ja Twist-off korkidele. Tootlikkus kuni 500-600 pudelit tunnis, saadaval ühe- või kolmefaasiline mudel. Lisavarustusega on võimalik masinat kohandada erinevatele korgitüüpidele:

 • ROPP
 • PFP
 • Stelvin korgid
 • BVS korgid
 • MCA korgid (kolmefaasilisel mudelil)
 • Twist-off keeratavad korgid
 • Plastikust keeratavad korgid
 • Keeratavad purgikaaned

Sildistamismasin FleXlabeller PE-A

Poolautomaatne sildistamismasin FleXlabeller PE-A on varustatud fotosilma ning juhtimisnupuga. Sobib sileda pinnaga silindrikujulistele klaasist või plastikust pudelitele ja purkidele  läbimõõduga 50 kuni 120 mm.

Moosi keedukatlad käsitsi segajaga 15- 120 l

Vasest moosi keedukatlad manuaalse segaja ning roostevabast terasest veesärgiga. Saadaval mudelid suuruses 20 kuni 120 liitrit.

Karbonisaator Carbofresh Deluxe

Läbivoolne kolmeastmeline karbonisaator Carbofresh Deluxe jookide karboniseerimiseks kuni 11 g/l. Seade sobib vahuveinide, karboniseeritud vee, karastusjookide ning karboniseeritud õunamahla või õunaveini tootmiseks.

Plastikust säilitusmahuti Speidel

Suuremahuline Speideli mahuti on tugev ja ilmastikukindel ning on mõeldud vedelike hoiustamiseks. Saadaval 6 000 ja 10 000 liitrised PE või PP plasmudelid.

Hüdrauliline korvpress Voran 100K purustajaga RM 1.5

Klassikaline hüdrauliline korvpress 100 liitrise teljel pöörleva korviga, tootlikkusega kuni 300 kg tunnis. Komplektis koos purustajaga võimsusega 1,5 kW.

Lintpress Voran EBP1200

Roostevabast terasest lintpress pneumaatilise lindi pingutussüsteemiga, tootlikkusega  3000 kg/h.

Pastörisaator PA50 60-80 l/h

Läbivoolne pastörisaator mahla pastöriseerimiseks, tootlikkusega 60-80l tunnis.

Pealt lahtine roostevabast terasest mahuti, Speidel FO1

Roostevabast terasest kahe väljalaskeavaga pealt lahtine mahuti Speidel FO1,   mudelid mahuga 220 kuni 910 liitrit.

Puuviljapurustaja Voran RM 1,5

Puuviljapurustaja tootlikkusega 650 kg tunnis. Vahetatavad riivid võimaldavad seadistada purustatava massi peensust. Sobib nii õuntele kui luuviljalistele puuviljadele ning marjadele.

Isobaarne villimisseade pudelitele Rizzolio

Isobaarne villimisseade gaseeritud jookide (nt. vahuvein, õlu, karastusjoogid) villimiseks klaasist pudelitesse, maksimaalne rõhk 5 bar. Saadaval 2-, 4- või 6-kohalised mudelid.

Poolautomaatne Bag-in-Box täiteseade Voran MBF750

Poolautomaatne villimisseade 3-, 5-, 10- ja 20- liitriliste Bag in Box kottide kuumtäitmiseks, tootlikkusega kuni 750l tunnis. 

Suruõhu jõul töötav korgisulgur StarCap, Tenco

Suruõhu jõul töötav korgisulgur StarCap on kompaktne ja lihtsasti käsitsetav. Seade sobib erinevate korkide sulgemiseks:

 • Naturaalsest korgipuust või süsteetilisest materjalist korkid Ø kuni 25 mm
 • Metallist kroonkorgid (Ø 26 and 29 mm)
 • Plastikust snap-on surutavad korgid

Sildistamismasin FleXlabeller PE-Q

Manuaalne sildistamismasin FleXlabeller PE-Q kandiliste klaasist pudelitele ja purkide sildistamiseks.

Karbonisaator Ribagas 2/4

Karbonisaator Ribagas võimaldab lisada süsihappegaasi otse pudelisse vahetult enne pudeli korkimist, sobib kasutamiseks nii plastik- kui ka klaaspudelitega.

Plastikust mahuti purustatud viljamassile Speidel

Plastikust mahuti purustatud viljamassi õhukindlaks hoiustamiseks. Saadaval 600- ja 1000-liitrised mudelid.

Lintpress Voran EBP580

Roostevabast terasest lintpress pneumaatilise lindi pingutussüsteemiga, tootlikkusega kuni 1000 kg/h.

Pastörisaator elektriküttel Voran PA90 120 l/h

Elektriline pastörisaator spiraalsoojusvahetiga tootlikkusega kuni 120l tunnis, võimsusega 6 kW.

Pealt lahtine roostevabast terasest mahuti, Speidel FO2

Roostevabast terasest kahe väljalaskeavaga pealt lahtine mahuti. Saadaval mudelid mahuga 300 kuni 910 liitrit.

Isobaarne villimisseade koos pudelite puhastaja ja korgisulguriga Rizzolio

Kolm-ühes süsteem, mis sisaldab poolautomaatset isobaarset villimisseadet, pudelite puhastajat ning korgisulgurit. Villimisseade sobib nii karboniseeritud kui ka karboniseerimata jookide  (näiteks karastusjoogid, siider, õlu, vahuvein) villimiseks klaasist pudelitesse. Saadaval 2-, 4- või 6-kohalised mudelid. 

Kahepoolne täiteseade MBF750/R6 pudelite ja Bag-in-Box täitmiseks

MBF750 on poolautomaatne villimisseade 3-, 5-, 10- ja 20-liitriliste Bag-in-Box kottide täitmiseks ja R6 0,25-2 l pudelite kuumtäitmiseks.

Poolautomaatne kangiga korgisulgur Tenco

Poolautomaatne kangiga korgisulgur alumiiniumist keeratavate (PFP) korkide sulgemiseks. Tootlikkus ligikaudu 350 kuni 400 pudelit tunnis, toodetud Itaalias. 

Sildistamismasin Flexlabeller PE-E

Poolautomaatne sildistamismasin FleXlabeller PE-E on varustatud fotosilma ning juhtimisnupuga. Sobib sileda pinnaga silindrikujulistele klaasist või plastikust pudelitele ja purkidele   läbimõõduga 50 kuni 120 mm.

Karbonisaator Polver

Automaatne karbonisaator tagab joogile eriti peened mullid. Seade sobib veini, mahla, vee ning siidri karboniseerimiseks. Seade ei sobi õlle valmistamiseks. Saadaval nii tavaline Polver mudel kui ka väiksema tootmismahuga Polver Mini mudel. Tootlikkus Polvel mini mudelil kuni 300 l/h ning Polver mudelil kuni 500 l/h.

Elektriküttel pastörisaator-villimisseade Voran PA180E

Elektriline pastörisaator - villimisseade läbivoolse spiraalsoojusvahetiga, tootlikkus 100 - 180 l/h. Kaks-ühes seade võimaldab mahla pastöriseerida ning pudelitesse või Bag-in-Box kottidesse villida.

Pealt lahtine roostevabast terasest mahuti, Speidel FO

Roostevabast terasest kahe väljalaskeavaga pealt lahtine mahuti. Saadaval mudelid mahuga 1100 kuni 25 000 liitrit. 

Suurima suuruse variatsiooni ja lisavarustuse valikuga mahutid Speideli tootevalikus.

Puuviljapurustaja Voran RM 5,5

Puuviljapurustaja tootlikusega kuni 4200 kg tunnis.  Vahetatavad riivid võimaldavad seadistada purustatava massi peensust. Sobib õunte, luuviljaliste puuviljade, marjade ning rabarberi purustamiseks.

Manuaalne isobaarne villimisseade pudelitele (2- või 4-kohaline)

Manuaalne isobaarne villimisseade sobib vahuveini, õlu, karastusjookide ja karboniseeritud vee villimiseks klaasist pudelitesse mahuga 0,33 kuni 1,5 liitrit, mille maksimum diameeter on 12 cm ning kõrgus 33 cm. Tootlikkus vastavalt mudelile 100 - 200 pudelit tunnis. 

Täiteseade Bag-in-Box Voran MBF1500

Poolautomaatne villimisseade 3-, 5-, 10- ning 20- liitriliste standard Bag-in-Box kottide ning 1,5- kuni 5- liitriliste püstiste (ilma karbita) kottide kuum- ning külmtäitmiseks, tootlikkusega kuni 1500l tunnis.

Poolautomaatne korgisulgur PFP korkidele Tenco

Poolautomaatne laskuva sulgemispeaga korgisulgur alumiiniumist keeratavate (PFP) korkide sulgemiseks. Tootlikkus ligikaudu 500 kuni 600 pudelit tunnis, toodetud Itaalias.

Sildistamismasin FleXlabeller PE-ET

Poolautomaatne sildistamismasin FleXlabeller PE-ET on varustatud fotosilma, juhtimisnupu ja automaatse templiga. Sobib sileda pinnaga silindrikujulistele klaasist või plastikust pudelitele ja purkidele   läbimõõduga 50 kuni 120 mm.

Pastörisaator elektriküttel EHA 18-27 kW (200-300 l/h)

Elektriline pastörisaator koaksiaalse spiraalsoojusvahetiga, mudelid tootlikkusega 200 - 300l tunnis: 

 • EHA18
 • EHA27
 • EHA27E

Roostevabast terasest kääritamismahuti, Speidel FD-ZKG

Roostevabast terasest koonuselise põhjaga ning jahutussärgiga kääritamismahuti Speidel FD-ZKG. Saadaval mahutid mahuha 120 - 625 liitrit.

Puuviljapurustaja Voran RM 2,2

Puuviljapurustaja tootlikkusega 1000 kg tunnis. Vahetatavad riivid võimaldavad seadistada purustatava massi peensust. Sobib nii õuntele kui luuviljalistele puuviljadele ning marjadele.

Sildistamismasin FleXlabeller PE-EQ

Poolautomaatne sildistamismasin FleXlabeller PE-EQ on varustatud fotosilma ja juhtimisnupuga. Sobib kuni 1-liitriste kandiliste klaasist ja plastikust pudelite ja purkide sildistamiseks.

Pastörisaatorid gaasiküttel 500 - 1500 l/h

Automaatsed gaasiküttel pastörisaatorid tootlikkusega 500 - 1500 l/h:
 • PA 500-RWT-G 
 • PA 750-RWT-G 
 • PA 1500-RWT-G 

Roostevaba segamis- ja transpordimahuti, Speidel SO-Z

Roostevabast terasest segamis- ja transpordimahuti, mahuti all plastikust alus tõstukiga liigutamiseks. Lisavarustusena saadaval segaja - mikser. Mudelid mahuga 530 - 1 000 liitrit.

Sildistamismasin FleXlabeller EVO MAGNUM

Manuaalne kangiga sildistamismasin FleXlabeller EVO MAGNUM sobib sileda pinnaga suurematele silindrikujulistele klaasist või plastikust pudelitele ja purkidele   läbimõõduga 50 kuni 150 mm.

Pastörisaatorid õliküttel 400 - 2000 l/h

Automaatsed õliküttel pastörisaatorid tootlikusega 400 - 2000 l tunnis:

 • PA 400-RWT-O 
 • PA 600-RWT-O 
 • PA 1000-RWT-O 
 • PA 2000-RWT-O 

Roostevaba segamis- ja transpordimahuti, Speidel RO-Z

Roostevabast terasest segamis- ja transpordimahuti. Mahuti on varustatud ratastega mugavaks transportimiseks. Lisavarustusena saadaval segaja - mikser. Mudelid mahuga 530 - 1 000 liitrit.

Pastörisaator õliküttel EHA 400-1800 l/h

Lihtsasti opereeritavad õliküttel pastörisaatorid:
 • EHA40
 • EHA66
 • EHA90
 • EHA132
 • EHA198

Roostevabast terasest transpordimahuti, Speidel KO

Roostevabast terasest lamedapõhjaline segamis- ja transpordimahuti torujate jalgadega. Saadaval mudelid mahuga 380 kuni 1050 liitrit.

Pastörisaator keskküttel EHA 600-1800 l/h

Keskküttel pastörisaatorid:

 • EHA66ZE
 • EHA90ZE
 • EHA132ZE
 • EHA198ZE

Roostevabast terasest kääritamismahuti, Speidel FD-B

Roostevabast terasest kääritamismahuti FD-B. Mahutitel on plastikust alus tõstukiga liigutamiseks. Saadaval mudelid mahuga 525 - 1 850 liitrit. 

Roostevabast terasest  transpordimahuti, Speidel SD-T

Roostevabast terasest transpordimahuti Speidel SD-T seeria. Mahutitel on plastikust alus tõstukiga liigutamiseks. Saadaval mudelid mahuga 320 - 1000 liitrit.

Roostevabast terasest transpordimahuti, Speidel LD-T

Roostevabast terasest horisontaalne mahuti, millel on ülaosas on klappkaanega luuk ja õhutusavaga. Mahuti mahuga 1050 liitrit. 

Roostevabast terasest kääritamismahuti, Speidel FS-MO

Roostevabast terasest aluspaak kääritamiseks, segamiseks ning säilitamiseks. Kolmel jalal seisev mahuti sobib kasutamiseks iseseisvalt või koos teiste ühilduvate mahutiteda virna laotult. Suur valik mahuteid mahuga alates 320 kuni 126 000 liitrit. 

Kääritamis- ja säilitusmahuti, Speidel FD-S

Speidel FD-S seeria roostevabast terasest kolme jalaga kääritamis- ning säilitusmahuti. Saadaval mudelid mahuga 60 kuni 625 liitrit.