veepress Speidel 40l roostevaba

Vali komplektide hulk
Vali komplekti suurus
Saadavus:
Selle toote transport üle Eesti tasuta
Mugav ja tootlik hüdrauliline veepress õunte ja erinevate marjade pressimiseks. Mahlapressi korv ja alusrenn on valmistatud roostevabast terasest.

  • Pressi maht: 40 liitrit
  • Kaal: 20 kg
  • Kõrgus koos jalgadega: 92 cm 
  • läbimõõt: 52 cm
  • Maksimaalne veesurve: 3 bar
  • liitmik GEKA - G ¾" väliskeere
  • Filterkott ja pritsmekaitse kate komplektis

Veepress sobib kasutamiseks nii õunte, viinamarjade, rabarberi, punaste sõstarde, tomatite, tsitrusviljade kui ka paljude teiste puu- ja juurviljade ning marjade eelnevalt purustatud massi pressimiseks.  

Kiire pressimine ning mahla lühike vooluteekond säilitavad mahlas sisalduvad vitamiinid ning mahla imelise aroomi. Tänu kõrgele survele on võimalik saavutada eriliselt kõrge mahlaprotsent isegi siis, kui pressi korv on viljamassiga ainult osaliselt täidetud.

Pressid kasutavad tavalise veevärgi survet. Veepresside puhul ei ole vaja kasutada elektrit ega lihasjõudu. Pressimiseks vajalik surve 2-3 baari (teistes ühikutes 2-3 kg/cm2 või 2-3 atm) on tavaliselt olemas igas veevärgis.

Pressi kasutamiseks tuleb ühendada press vooliku abil veevärgiga ning keerata veekraan lahti. Sissevoolav vesi laiendab pressi sees olevat looduslikust kautšukist ehk naturaalkummist membraani ning surub viljamassi vastu võrkkorvi, pressides sellest välja mahla. Rõhku ning pressimise kiirust on võimalik reguleerida veesurvega- keerates kraani rohkem või vähem lahti. Maksimaalne surve mahlapressi sees on 3 bari ning selle ületamisel laseb press üleliigse rõhu ventiili kaudu välja. Tänu kõrgele survele võimaldavad veepressid saavutada erakordselt kõrget mahlasaagikust.  

Toode on lisatud ostukorvi