Hüdrauliline mahlapress Vares 18L / 2T
hüdrauliline mahlapress 18 l/2 t (kompl. filtriga)

Vali komplektide hulk
Vali komplekti suurus
Saadavus:
Selle toote transport üle Eesti tasuta

Tugeva konstruktsiooniga 18-liitrise korviga klassikaline mahlapress 2 tonnise tungrauaga, kõik mahlaga kokkupuutuvad osad on toodetud roostevabast terasest.

  • Korvi maht: 18 liitrit
  • Tungraua tõstejõud: 2000 kg
  • Kaal: 33 kg
  • Korvi kõrgus: 37 cm
  • Korvi läbimõõt:  25 cm
  • Komplekti kuulub filterkott
  • Valmistatud Tšehhis

Hüdrauliline mahlapress Vares 18L / 2T

Pressi konstruktsioon on käepärane, robustne ning töökindel. Kõik mahlaga kokkupuutuvad osad on valmistatud roostevabast terasest. Korvi seina paksus on 3 mm, surveplaadi paksus on 6 mm. Mahlarenni küljes on 3/4" väliskeermega tila mille külge saab kinnitada kraani.  Pressi korvi all asub hüdrauliline tungraud tõstejõuga 2000 kg.

Tungrauda on kerge käsitseda ning seda ei pea pressimise ajal liigutama. Pressimine toimub kolmes astmes. Astmeid vahetatakse pressi keskteljel asuvate avade abil. Pressimist alustades seadistatakse press kesktelje kõige alumisesse avasse. Seadistades pressi järjest kõrgemal asuvatesse avadesse surub press viljamassi järjest enam kokku ning avaldab sellele järjest tugevamat survet. 

Enne pressimist on vajalik viljad ühtlaseks massiks purustada. Purustamiseks sobib kasutada näiteks Fruit Shark puuviljapurustajat, mille üks anumatäis purustatud viljamassi täidab 18-liitrise pressi korvi.

Saavutamaks maksimaalselt puhast puuviljamahla soovitame kasutada pressi korvis filterkotti. Samuti hõlbustab see nii korvi täitmist kui ka tühjendamist ning pressi puhastamist. Kui pressimisel kasutatakse filterkotti, ei ole vajalik mahla hiljem filtreerida. Filterkott on pressiga komplektis kaasas, lisakotte on võimalik soetada eraldi (Filterkott hüdraulilisele pressile 18l) . 

Lae alla tooteleht: 

Toode on lisatud ostukorvi