Hüdrauliline mahlapress Vares 18L / 2T
hüdrauliline mahlapress 18 l/2 t (kompl. filtriga)

Vali komplektide hulk
Vali komplekti suurus
Saadavus:
Selle toote transport üle Eesti tasuta

Tugeva konstruktsiooniga 18-liitrise korviga klassikaline mahlapress 2 tonnise tungrauaga, kõik mahlaga kokkupuutuvad osad on toodetud roostevabast terasest.

  • Korvi maht: 18 liitrit
  • Tungraua tõstejõud: 2000 kg
  • Kaal: 33 kg
  • Korvi kõrgus: 37 cm
  • Korvi läbimõõt:  25 cm
  • Komplekti kuulub filterkott
  • Valmistatud Tšehhis


tooteleht:
kasutusjuhend:
Hüdrauliline mahlapress Vares 18L / 2T

Mahlapressi konstruktsioon on käepärane, robustne ning töökindel. Kõik mahlaga kokkupuutuvad osad on valmistatud roostevabast terasest. Korvi seina paksus on 3 mm, surveplaadi paksus on 6 mm. Mahlarenni küljes on 3/4" väliskeermega tila mille külge saab kinnitada kraani.  Mahlapressi korvi all asub hüdrauliline tungraud tõstejõuga 2000 kg.

Tungrauda on kerge käsitseda ning seda ei pea pressimise ajal liigutama. Pressimine toimub kolmes astmes. Astmeid vahetatakse pressi keskteljel asuvate avade abil. Pressimist alustades seadistatakse press kesktelje kõige alumisesse avasse. Seadistades pressi järjest kõrgemal asuvatesse avadesse avaldab mahlapress järjest tugevamat survet ning   surub viljamassi järjest enam kokku. 

Enne pressimist on vajalik viljad ühtlaseks massiks purustada. Purustamiseks sobib kasutada näiteks Fruit Shark õunapurustajat, mille üks anumatäis purustatud viljamassi täidab 18-liitrise pressi korvi.

Saavutamaks puhast õunamahla soovitame kasutada pressi korvis filterkotti. Samuti hõlbustab filterkott nii korvi täitmist kui ka tühjendamist ning mahlapressi puhastamist peale pressimist. Kui pressimisel kasutatakse filterkotti, ei ole vajalik mahla hiljem filtreerida. Filterkott on mahlapressiga komplektis kaasas, lisakotte on võimalik soetada eraldi (filterkott hüdraulilisele pressile 18l). Toode on lisatud ostukorvi