mehaaniline õunapurustaja 7 liitrit

Vali komplektide hulk
Vali komplekti suurus
Saadavus:
Selle toote transport üle Eesti tasuta
Mehaaniline õunapurustaja 9l - lihtne ja soodne õunapurustaja kodutarbijale. Õunapurustaja ei vaja elektrivoolu. Mehaaniline õunapurustaja sobib õunte purustamiseks ning marjade muljumiseks enne pressimist. Suuremad õunad on soovitatav enne purustamist tükeldada.

Mehaaniline õunapurustaja töötab ilma elektrivooluta. Õunapurustaja on varustatud kahe valtsiga, mille küljes on haaratsikujulised alumiiniumvalust terad. Täitelehtri maht 9 liitrit.


  • täitelehter roostevabast terasest
  • massiivne malmivalust hooratas
  • valtsid ja terad alumiiniumvalust
  • täitelehtri maht: 9l
  • kaal: 10 kg
  • lehtri mõõdud: 310 x 345 mm

Mehaaniline ehk käsitsi õunapurustaja töötab ilma elektrivooluta. Mehaaniline õunapurustaja sobib õunte purustamiseks ning marjade muljumiseks enne pressimist. Õunapurustaja on varustatud kahe alumiiniumvalust valtsiga, mille küljes asetsevad haaratsikujulised terad.

Õunapurustajat käiatakse hooratta pöörlemisega. Massiivne malmist hooratas annab inertsi, mis kergendab ja ühtlustab vajaminevat jõudu. Sujuvaks ja mugavaks tööks tuleb õunapurustaja asetada stabiilsele alusraamile ning asetada selle alla purustatud õunamassi kogumiseks mõeldud anum.

Mehaanilise õunapurustajaga on soovitatav teha tööd kahekesi - üks väntab ning teine kallab lehtrisse õunu juurde. Sellisel moel on võimalik purustada kuni 100 kg õunu tunnis. Käsitsi õunapurustaja sobib hästi väikesesse õunaaeda või neile, kes pressivad õunamahla hooaja jooksul mitmel korral kuid korraga väikses koguses. 

Mehaaniline õunapurustaja purustab õunu võrreldes elektriliste purustajatega suhteliselt jämedalt ning mahla väljatulek on mõnevõrra väiksem. Sobib väga hästi pehmemate suveõunte purustamiseks. Eriti suured õunad soovitame enne purustamist tükeldada, et valtsid saaksid neist paremini kinni haarata.

Toode on lisatud ostukorvi