Elektriline õunapurustaja Speidel S2200
elektriline õunapurustaja Speidel S2200

Vali komplektide hulk
Vali komplekti suurus
Saadavus:
Selle toote transport üle Eesti tasuta

Suuremasse õunaaeda sobiv kõrge tootlikkusega õunapurustaja Speidel.

tehnilised andmed

  • tootlikus: 1000 kg/h
  • mootori võimsus: 2,2 kW
  • vooluühendus: 230V / 16A / 50 Hz
  • mootori pöörete arv: 2800/min

mõõdud

  • kõrgus: 133 cm
  • laius: 59 cm
  • väljalaske kõrgus: 38 cm
  • kaal: 25 kg

Elektriline õunapurustaja Speidel S2200

PARIM PURUSTUSASTE

Speideli õunapurustaja purustab õunu kõige optimaalsemal viisil - mitte ülemäära peenelt kuid samuti mitte liiga jämedalt. Purustatud õunte õige peensusaste ja teralisus tagavad maksimaalse mahla väljatuleku ning samuti välistavad viljaliha sattumist mahla sisse.

LIHTNE KASUTADA

Kodutarbijale mõeldud elektriline õunapurustaja töötab tavalisest vooluvõrgust (230V) ning ei vaja tööstusvoolu. Pestud õunad sisestatakse purustaja ülaosas asuvasse laia lehtrisse, õunu saab kallata sisse otse ämbrist või kastist. Õunte purustamine toimub suurel kiirusel pöörleva kettaga, millele on kinnitatud terad. Tänu mugavale täitmisele ning võimsale 2,2 kW mootorile on sellega võimalik purustada kuni 1000 kg õunu tunnis.


HOOLDUSVABA

Speideli õunapurustaja ning selle osad on suures osas hooldusvabad, ainult lõiketerasid võib aeg-ajalt teritada. Õunapurustaja pesemiseks on vaja eemaldada vaid seadme täitelehter ning seejärel loputada mootori- ja lehtriosa ohtra veega.


EI ROOSTETA

Kõik seadme osad on valmistatud kõrgkvaliteetsetest materjalidest, mis ei hakka kunagi roostetama. Purustaja korpus on valmistatud purunemiskindlast polüetüleenist (PE), mis vastab toiduga kokkupuutuvate materjalidele esitatavatele nõuetele, lõiketerad on valmistatud karastatud roostevabast terasest. Purustaja ei hakka roostetama ka peale pikki aastaid.


OHUTU

Speideli õunapurustaja vastab kõkidele kehtivatele ohutusnõuetele ning omab CE-tähist. Nii näiteks ülekoormuse korral lülitub purustaja mootor automaatselt välja. Purustajat ei ole võimalik sisselülitada mahavõetud täitelehtriga ning tänu lehtri konstruktsioonile ei ulatu operaatori käed purustaja lõikekettani. Purustaja mootor on pritsmevee eest kaitstud.


Toode on lisatud ostukorvi