Ava menüü
elektriline õunapurustaja Speidel S2200

Elektriline õunapurustaja Speidel S2200

Hind EUR
Saadavus:

Suuremasse õunaaeda sobiv kõrge tootlikkusega õunapurustaja.

  • Tootlikkus: 1000 kg/h
  • Mootori võimsus: 2,2 kW
  • Vooluühendus: 230V / 16A
  • Pöörete arv: 2800/min
  • Kõrgus: 125 cm
  • Kaal: 25 kgSpeidel S2200 on eriti kõrge tootlikkusega õunapurustaja ning sobib suuremasse õunaaeda. Pestud õunad sisestatakse laia lehtrisse, mis asub purustaja ülaosas. Õunte purustamine toimub suurel kiirusel pöörleva kettaga, millele on kinnitatud terad. Õunamassi optimaalne peensusaste ja teralisus tagab maksimaalse mahla väljatuleku õunamassi pressimisel. 

Seade ning selle osad on suures osas hooldusvabad- ainult lõiketerasid peab aeg-ajalt teritama. Kõik seadme osad on valmistatud kõrgkvaliteetsetest roostevabadest materjalidest, mis ei vaja spetsiaalset hooldamist. Purustaja korpus on valmistatud ülimalt vastupidavast plastikust (PE) ning lõiketerad roostevabast terasest. Seadme puhastamiseks on vaja eemaldada vaid purustaja lehtriosa ning seejärel loputada 

Speideli purustajat on ohutu kasutada- purustaja mootor lülitub ülekoormuse korral automaatselt välja ning lõiketeradel on tugevast plastikust kaitse. Purustaja töötab 230 V vooluvõrgust ning sellega on võimalik purustada kuni 1000 kg õunu tunnis. 

Kodutarbijale mõeldud elektriline õunapurustaja töötab tavalisest vooluvõrgust ning ei vaja spetsiaalset tööstusvoolu. Elektriline õunapurustaja tagab kõrge tootlikkuse ning optimaalse peensusastme õunamahla väljatuleku suurendamiseks. Elektriline õunapurustaja sobib hästi keskmise ja suurema õunaaia omanikule, kes soovib töödelda korraga suurema koguse õunu.

elektriline õunapurustaja Speidel S2200

Toode on lisatud ostukorvi

Jätka ostmist