Mehaaniline õunapurustaja Fratelli Baesso B100
mehaaniline õunapurustaja Fratelli Baesso B100

Vali komplektide hulk
Vali komplekti suurus
Saadavus:
Selle toote transport üle Eesti tasuta
Mehaaniline ehk käsitsi õunapurustaja ei vaja elektrivoolu. Õunapurustaja on varustatud kahe valtsiga, mille küljes on haaratsikujulised roostevabast terasest terad. Õunapurustaja täitelehtri maht on 15 liitrit mis võimaldab purustada terved eelnevalt lõikamata õunad.


  • lõiketerad ja täitelehter roostevabast terasest
  • valtsid tugevast nailonist
  • täitelehtri maht: 15 l
  • kaal: 15 kg
  • lehtri mõõdud: 360 x 420 mm

Mehaaniline õunapurustaja Fratelli Baesso B100

Mehaaniline ehk käsitsi õunapurustaja töötab ilma elektrivooluta. Mehaaniline õunapurustaja sobib õunte purustamiseks ning marjade muljumiseks enne pressimist. Õunapurustaja on varustatud kahe valtsiga, mille küljes on haaratsikujulised roostevabast terasest terad.

Õunapurustajat käiatakse suure hooratta pöörlemisega. Massiivne hooratas annab inertsi, mis kergendab ja ühtlustab vajaminevat jõudu. Sujuvaks ja mugavaks tööks tuleb õunapurustaja asetada stabiilsele toele, näiteks kinnitada kahe tooli või laua vahele, ning asetada selle alla purustatud õunamassi kogumiseks mõeldud anum.

Mehaanilise õunapurustajaga on soovitatav teha tööd kahekesi - üks väntab ning teine kallab lehtrisse õunu juurde. Sellisel moel on võimalik purustada kuni 300 kg õunu tunnis. Käsitsi õunapurustaja sobib hästi väikesesse õunaaeda või neile, kes pressivad õunamahla hooaja jooksul mitmel korral kuid korraga väikses koguses. 

Mehaaniline õunapurustaja purustab õunu võrreldes elektriliste purustajatega suhteliselt jämedalt ning mahla väljatulek on mõnevõrra väiksem. Sobib väga hästi pehmemate suveõunte purustamiseks. 

  


Toode on lisatud ostukorvi