Plastikust mahuti purustatud viljamassile Speidel

Speidel Edelstahlbehlter
Speidel plastikust mahuti purustatud viljamassi õhukindlaks hoiustamiseks. Saadaval 600- ja 1000-liitrised mudelid. Purustatud viljamassi hoiustamiseks mõeldud mahuti on valmistatud kõrgekvaliteedilisest toiduainete töötlemiseks mõeldud PE plastikust, mis on naturaalse värvusega ning UV-kiirte kindel.

Plastikust mahuti purustatud viljamassile Speidel

Tootekood     

10610

11034

Mahutavus     

600 l

1000 l

Läbimõõt     

112 cm

133 cm

Kõrgus     

119 cm

132 cm

Kaal     

50 kg

80 kg


PE plastikust kaas võimaldab mahuti õhukindlalt sulgeda, tänu millele on võimalik säilitada selle sisu värskus. Mahuti alumises osas asub süvendatud väljalaskeava, mis võimaldab mahutit täies mahus tühjendada ilma seda kallutamata ning mahuti sile sisepind on kergesti puhastatav.

Purustatud viljamassi hoiustamiseks mõeldud mahuti on valmistatud kõrgekvaliteedilisest toiduainete töötlemiseks mõeldud PE plastikust, mis on naturaalse värvusega ning UV-kiirte kindel. Tänu selle paksudele seintele on mahuti eriti vastupidav ning stabiilne. Mahuti on sobilik pikaajaliseks kasutamiseks temperatuuril kuni 60° C (toidu puhul kuni 40° C).

Musta värvi plastikust põhjaosa võimaldab mahutitele tõstukiga ligi pääseda ning neid kergemini transportida. Tühje mahuteid on võimalik hoiustada üksteise peale ladustades.