Roostevabast terasest kääritamismahuti, Speidel FD-ZKG

Roostevabast terasest koonuselise põhjaga ning jahutussärgiga kääritamismahuti Speidel FD-ZKG. Saadaval mahutid mahuga 120 - 625 liitrit. Kääritamismahuti FD-ZKG on mõeldud väiksemas koguses õlle kääritamiseks. FD-ZKG seeria mahutitel on kolm tugijalga ning tänu sellele on mahutid väga stabiilsed. 

Roostevabast terasest kääritamismahuti, Speidel FD-ZKG

Toote kood

Maht

Läbimõõt

Kõrgus

FD-055-S-V0059

120 l

550 mm

1225 mm

FD-055-S-V0030

240 l

550 mm

1675 mm

FD-082-S-V0054

625 l

820 mm

2044 mm


Kääritamismahuti FD-ZKG on mõeldud väiksemas koguses õlle kääritamiseks. FD-ZKG seeria mahutitel on kolm tugijalga ning tänu sellele on mahutid väga stabiilsed. Mahutid on valmistatud üleni roostevabast terasest. Mahutite erilised 3D sisepinnad lihtsustavad puhastamist. FD-ZKG mahutid on varustatud laserkeevitusega kinnitatud jahutussärkidega, millel on kaks liitmikku G1''väliskeermega. Mahutit on võimalik ühendada jahutusseadmega. Mahutitel on samuti NW10 DIN11851  liitmik termomeetri ühendamiseks.

Kõrgkvaliteetsed roostevabast terasest mahutid on valmistatud Saksamaa juhtivtootja Speidel poolt ning nende  valmistamisel on kasutatud ainult esmaklassilist roostevabast terast, mis on tavalisest paksem ning vastupidavam. Palju rõhku on pandud mahutite igapäevase kasutamise hõlbustamiseks ning pikaajalise rahulolu tagamiseks. Mahutid on siledapinnalised ning legendaarsete varjatud keevisõmblustega, mis hõlbustavad seadmete puhastamist ning takistavad mustuse kogunemist. Mahuteid on võimalik täies mahus täita ning tühjaks lasta, mis ei lase jääkidel mahutisse jääda ning selle sisu ohustada. Speideli mahutid on pikaajalised kaaslased ning aitavad säästa nii aega kui raha.