Pealt lahtine roostevabast terasest mahuti, Speidel FO

Roostevabast terasest kahe väljalaskeavaga pealt lahtine Speidel FO mahuti. Speideli FO seeria mahutid on suurima suuruse variatsiooni ja lisavarustuse valikuga mahutid Speideli tootevalikus. Saadaval mudelid mahuga 1100 kuni 25 000 liitrit ning läbimõõduga alates 1000 kuni 2400 mm.

Pealt lahtine roostevabast terasest mahuti, Speidel FO

Roostevabast terasest kahe väljalaskeavaga pealt lahtine mahuti. Speideli FO seeria mahutid on suurima suuruse variatsiooni ja lisavarustuse valikuga mahutid Speideli tootevalikus. Saadaval mudelid mahuga 1100 kuni 25 000 liitrit ning läbimõõduga alates 1000 kuni 2400 mm.

Kõrgkvaliteetsed roostevabast terasest mahutid on valmistatud Saksamaa juhtivtootja Speidel poolt ning nende  valmistamisel on kasutatud ainult esmaklassilist roostevabast terast, mis on tavalisest paksem ning vastupidavam. Palju rõhku on pandud mahutite igapäevase kasutamise hõlbustamiseks ning pikaajalise rahulolu tagamiseks. Mahutid on siledapinnalised ning legendaarsete varjatud keevisõmblustega, mis hõlbustavad seadmete puhastamist ning takistavad mustuse kogunemist. Mahuteid on võimalik täies mahus täita ning tühjaks lasta, mis ei lase jääkidel mahutisse jääda ning selle sisu ohustada. Speideli mahutid on pikaajalised kaaslased ning aitavad säästa nii aega kui raha.