Roostevabast terasest survemahuti, Speidel FD-2.5B-ZKG

Roostevabast terasest koonuselise põhjaga ning jahutussärgiga 2,5-baariline survemahuti, mis sobib nii kääritamiseks, laagerdamiseks kui ka lihtsalt säilitamiseks.  Speidel FD-2.5B-ZKG mahutid on saadaval mahuga 120 - 625 liitrit.

Roostevabast terasest survemahuti, Speidel FD-2.5B-ZKG

Toote kood

Maht

Läbimõõt

Kõrgus

FD-055-S-V0081

120 l

550 mm

1380 mm

FD-055-S-V0083

240 l

550 mm

1795 mm

FD-082-S-V0114

625 l

820 mm

2200 mm


Survemahuti FD-2.5B-ZKG on suurepäraseks lahenduseks nii kääritamiseks kui ka laagerdumiseks. Tihtipeale kasutatakse sellist tüüpi mahuteid õlle valmistamiseks, kuna pärm kogutakse mahuti koonuselisse põhja ning olenevalt mudelist on võimalik see mahutist eemaldada. Tänu sellele ei pea õlu dekanteerima ehk ühest anumast teise kallama. FD-2.5B-ZKG mahutid on sobilikud kuni 2,5-baarilisele suvele.

FD-2.5B-ZKG seeria mahutitel on kolm tugijalga ning tänu sellele on mahutid väga stabiilsed. Samuti on jalgadel augud mahuti stabiilsemaks kinnitamiseks. Mahutid on valmistatud üleni roostevabast terasest. FD-2.5B-ZKG mahutid on varustatud laserkeevitusega kinnitatud jahutussärkidega, millel on kaks liitmikku G1'' väliskeermega. Mahuti pealmine täitmisava NW400 on lahtikäiva kaanega. Mahuti allosas asuv tühjendamiava G1"ET on torukujulise otsaga. Lisaks on mahutid varustatud 2,5 baarilisele survele mõeldud kaitseklappidega.

Kõrgkvaliteetsed roostevabast terasest mahutid on valmistatud Saksamaa juhtivtootja Speidel poolt ning nende  valmistamisel on kasutatud ainult esmaklassilist roostevabast terast, mis on tavalisest paksem ning vastupidavam. Palju rõhku on pandud mahutite igapäevase kasutamise hõlbustamiseks ning pikaajalise rahulolu tagamiseks. Mahutid on siledapinnalised ning legendaarsete varjatud keevisõmblustega, mis hõlbustavad seadmete puhastamist ning takistavad mustuse kogunemist. Mahuteid on võimalik täies mahus täita ning tühjaks lasta, mis ei lase jääkidel mahutisse jääda ning selle sisu ohustada. Speideli mahutid on pikaajalised kaaslased ning aitavad säästa nii aega kui raha.