Roostevabast terasest transpordimahuti, Speidel LD-T

Speidel Edelstahlbehlter
Roostevabast terasest horisontaalne transpordimahuti Speidel LD-T, millel on ülaosas on klappkaanega luuk ja õhutusava. Mahuti mahuga 1050 liitrit. LD-T seeria horisontaalne mahuti sobib nii transportimiseks kui ka säilitamiseks. 

Roostevabast terasest transpordimahuti, Speidel LD-T

Toote kood

Maht

Läbimõõt

Kõrgus

LD-T-100-1050

1050 l

1000 mm

1466 mm


LD-T seeria horisontaalne mahuti sobib nii transportimiseks kui ka säilitamiseks. Mahutil on on turvaliselt lukustatav kaas, ventilatsiooniava ning väljavooluava, mis võimaldab mahuti sisu täieliku äravoolu. Mahutil on stabiilne PE plastikust alus, mis on kahveltõstukiga ligipääsetav kõigist neljast küljest. Lisaks stabiilsele toele aitab alus mahutit kaitsta ka löökide ja põrutuste eest tagades sellele võimalikult pika kasutusea. LD-T mahutil on NW 400 täitekael, mis on paigutatud paagi ülaosa keskele ning NW 50 Rd 78 x 1/6 " klapi kaas koos tihendiga korgiga. Mahutil on NW 50 DIN 11851 väljalaskeava.

Kõrgkvaliteetsed roostevabast terasest mahutid on valmistatud Saksamaa juhtivtootja Speidel poolt ning nende  valmistamisel on kasutatud ainult esmaklassilist roostevabast terast, mis on tavalisest paksem ning vastupidavam. Palju rõhku on pandud mahutite igapäevase kasutamise hõlbustamiseks ning pikaajalise rahulolu tagamiseks. Mahutid on siledapinnalised ning legendaarsete varjatud keevisõmblustega, mis hõlbustavad seadmete puhastamist ning takistavad mustuse kogunemist. Mahuteid on võimalik täies mahus täita ning tühjaks lasta, mis ei lase jääkidel mahutisse jääda ning selle sisu ohustada. Speideli mahutid on pikaajalised kaaslased ning aitavad säästa nii aega kui raha.