">
Ava menüü
mahuti 65 liitrit

Mahuti Speidel 65l

Hind EUR
Saadavus:

  • Maht: 65l
  • Läbimõõt: 35 cm

  • Kõrgus 76,5 cm
  • Kaal: 8 kg


Komplekti kuulub:
mahuti roostevabast terasest, ventiil 3/4", käepidemega ujuv kaas, käepidemega ja õhutusavaga välimine kaas, 1 liiter vaseliiniõli.


Speideli 65-liitrine mahuti sobib nii mahla pastöriseerimiseks kui ka pikaajalisemaks hoidmiseks. Mahla kuumutamine toimub elektrilise pastörisaatori abil, näiteks sobib kasutamiseks pastörisaator Speidel 3200 kW (ei ole komplektis). Samas mahutis võib mahla nii pastöriseerida kui ka peale pastöriseerimist mitmeid kuid hoida.

Mahutitel on õlitihendiga õhukindel ujuv kaas. Tänu sellele ei lähe pastöriseeritud mahl käärima ning säilitab oma maitse. Vaseliiniõli valatakse mahla või veini peale- õli moodustab joogi peale kihi, mis ei lase õhul mahlaga kokku puutuda ning kaitseb jooki käärimise eest. Kasutades õlitihendiga ujuvat kaant, säilib ka õunamahl värskena üle mitme kuu. Õli jääb alati mahla pinnale, kuna see on mahlast kergem ning seeläbi ei segune mahlaga.

Mahuti ei pea olema ääreni täidetud. Õlitihendiga kaas ujub vahetult mahla pinnal ning langeb alla vastavalt mahla tasemele. Lisaks õlitihendiga kaanele asetatakse mahuti peale teine õhutusavaga kaas, mis kaitseb paagi sisu tolmu eest.

Mõistagi võib mahutit kasutada ka ainult mahla kuumutamiseks, villides mahla seejärel kas pudelitesse, purkidesse või Bag-in- Box pakendisse. Mahuti alumises osas asub kraan.
mahuti 65 liitrit

Toode on lisatud ostukorvi

Jätka ostmist