Mobiilne liin lintpressiga EB500, Voran

Haagisel mobiilne mahlapressi liin Voran lintpressiga EB500 ning teiste mahlapressimise seadmetega alumiiniumraamiga auto järelhaagisel. Mobiilne liin  koosneb kõrgkvaliteetsetest Vorani statsionaarselt kasutatavatest seadmetest, mis on võimalik kokku komplekteerida lähtuvalt Teie soovist ning vajadustest. 

Mobiilne liin lintpressiga EB500, Voran

Haagise tüüp

alumiiniumraamiga auto järelhaagis

Haagise paneeli materjal

2 mm alumiiniumplekk

Haagise pikkus

6000 mm

Haagise laius

2000 mm

Haagise kõrgus

2900 mm

Haagise kõrgus maapinnast

600 mm

Haagise kaal

u 900 kg

Kaal (koos seadmetega)

2900 kg
Vorani mobiilne liin auto järelhaagisel võimaldab vastavalt vajadusele transportida tervet mahlatootmise liini ning seada see üles kohtadesse, kuhu ei ole võimalik stationaarset liini püstitada, kasvõi otse õunapuu aeda. Mobiilne liin võimaldab kogu tootmise kiirelt üles seada, kuna vajalikud ühendused seadmete vahel tehakse juba liini komplekteerimisel, ning samamoodi ka kogu tootmisliini kiirelt kokku pakkida ning selle teise kohta transportida. 

Mobiilne liin on paigutatud auto järelhaagisele ning koosneb kõrgkvaliteetsetest Vorani statsionaarselt kasutatavatest seadmetest, mis on võimalik kokku komplekteerida lähtuvalt Teie soovist ning vajadustest. Liinide komplekteerimisel tuleb eelkõige silmas pidada seadmete tootlikkust ning nende omavahelist kokkusobivust, et tootmissüsteemis ei tekiks n-ö pudelikaelu. 

Näiteks on võimalik haagisele paigutada liin, mis koosneb järgmistest seadmetest:
Piltidel olevatel joonistel on välja toodud näiteid, kuidas on võimalik seadmeid haagisel üksteise suhtes paigutada.
 
Lae alla tooteleht: